Na randkę dziewczyna przyszła z brudnymi włosami, zaniedbaną skórą i w tanich ubraniach

Wiktor pracował w dużej firmie na stanowisku inżyniera. Miał zdrowe ambicje, aby kiedyś zostać szefem, chciał, aby go szanowano. Chciał również znaleźć zabawną, mądrą i piękną dziewczynę, z którą mógłby założyć rodzinę.

Wiktor podobały się szczególnie piękne i efektowne dziewczyny, z długimi nogami, na obcasach i uroczymi twarzami. Zawsze podziwiał takie, gdy je widział na ulicy.

Wiktor uważał siebie za całkowicie normalnego człowieka, rzadko pił i miał niewielkie złe nawyki. Potrafił znaleźć wspólny język z dziewczętami, był zawsze uprzejmy.

Jednak inżyniera cechowała jedna cecha: absolutnie nie lubił wydawać pieniędzy na rozpieszczanie kobiet, a także miał złe nastawienie do tych kobiet, które prosiły o zapłacenie za nie w kawiarni, prezenty itp.

Najbardziej irytowało go, gdy ktoś zaczynał mówić o biednych. Nie zaliczał siebie do tej kategorii, ale wiedział, że zarabianie dużo w naszym kraju jest bardzo trudne. Dlatego irytowało go, gdy panie zaczynały poruszać temat: “faceci w ogóle nie chcą zarabiać”.

Pewnego razu uwagę Wiktora przykuła urocza panna, która miała ładną figurę i miłą twarz. Umówili się na spotkanie.

Kiedy nadszedł dzień spotkania, inżynier był zszokowany, ponieważ dziewczyna przyszła na randkę z brudną głową, w postrzępionych dżinsach i starym brzydkim obuwiem, a jej skóra była w okropnym stanie: pryszcze, krosty i inne. Tak, miała długie nogi, ale wszystko inne było koszmarem.

Wiktor powstrzymywał się i nie okazywał swojego zdziwienia, od razu zaczął żartować i mówić, że teraz pójdziemy do kina, a on będzie do niej podrywał. Dziewczyna śmiała się, podobała jej się taka uwaga.

Ale nasz bohater wewnętrznie marszczył się i płonął ze wstydu, ponieważ nie chciał, aby ludzie go widzieli z taką dziewczyną. W tym czasie w jego głowie dojrzewał plan odwrotu.

W rezultacie zdecydował się wymigać się najbardziej banalnym sposobem: ponuro spojrzał na ekran telefonu i powiedział dziewczynie, że ma pilne sprawy w pracy i musi jechać, a potem napisze do niej. Usiadł w pierwszym autobusie i westchnął z ulgą.

Wtedy zrozumiał, że nigdy nie będzie spotykał się z kobietą, która nie potrafi ubrać się i nie dba o swój wygląd. O ile to możliwe, prosił o świeże zdjęcia.

Ta historia przytrafiła się jednemu z moich klientów.

Myślę, że wszyscy ludzie, którzy mają zdolność normalnego myślenia, rozumieją moralę tej historii. Gdy człowiek ma podwójne standardy wobec siebie i przeciwnej płci, to to nie skończy się dobrze.

Albo inżynier musi zrozumieć, że będzie musiał spotykać się z biednymi i skromnymi kobietami, które mają wiele wad, i razem będą je pokonywać. Albo musi nauczyć się dobrze zarabiać i normalnie pojmować fakt, że za kobietę trzeba płacić. Wtedy znajdzie dziewczynę, spełniającą wszystkie jego wymagania.

Nie ma tak, że chcesz coś lepszego, a wkładasz minimum wysiłku.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *