Żona żartowała, mówiąc mężowi, że dziecko nie jest jego. Mężczyzna natychmiast przeszedł test DNA. Widząc wyniki, także żona udała się do laboratorium

To wydarzyło się w Chinach. Mężczyzna zaczął podejrzewać niewierność żony i potajemnie zdecydował się na test ojcostwa z potencjalnym synem. Wyniki zszokowały nie tylko jego, ale także żonę. Całe śledztwo ujawniło straszną tajemnicę.

He Fan i jego żona zostali rodzicami w świadomym wieku trzydziestu dwóch lat. To było długo oczekiwane dziecko, ponieważ oboje z żoną ciężko pracowali, aby zapewnić mocne podstawy finansowe. Chcieli, aby ich dzieci nie miały żadnych potrzeb.

He Fan nigdy nie podejrzewał żony o nic. Razem przeszli przez ogień, wodę i miedź. Nigdy nie dawała mu powodów do wątpliwości co do swojej uczciwości. A potem, po narodzinie syna, wszyscy krewni zaczęli mówić jednym głosem o tym, jak bardzo dziecko nie przypomina rodziców: nie te rysy twarzy, nos nie ten, kształt oczu inny. He Fan śmiał się, słuchając takich komentarzy.

“On jest jeszcze niemowlakiem. Wiecie przecież, że dzieci dorastają i się zmieniają” – mówił szczęśliwy ojciec.

Minęły dwa lata. Synek dorósł, a He Fan zaczął naprawdę zauważać, że nie jest podobny do niego. Szczerze mówiąc, nawet nie widział podobieństwa do żony. Było to dziwne, zwłaszcza że ludzie nadal wtrącali się w ich życie, przypominając o braku podobieństwa dziecka do rodziców. Z zewnątrz mogłoby to i tak przejść, ale nawet zachowanie dziecka było zupełnie inne. Gesty, mimika, rysy twarzy, budowa ciała – wszystko było inne.

Pewnego razu He Fan, wracając z synem z kolejnego spaceru, narzekał na podejrzenia ludzi wokół. Żona żartobliwie powiedziała, że rzeczywiście urodziła dziecko nie jego. He Fan nie docenił tego dowcipu. Nawet gdy żona próbowała go przekonać, że to tylko żart, on postanowił samemu zbadać sytuację.

Potajemnie zdecydował się na test DNA, aby ustalić ojcostwo. Mężczyzna dostarczył niezbędne próbki i cierpliwie czekał na wyniki. W końcu laboratorium potwierdziło, że He Fan rzeczywiście nie jest biologicznym ojcem dziecka.

Mężczyzna był wściekły. Pokazał wyniki testu żonie i oskarżył ją o niewierność. Żona siedziała jak sparaliżowana i nie wiedziała, co powiedzieć. “Jeśli ty nie jesteś ojcem, to ja nie jestem matką tego dziecka!” – odpowiedziała kobieta i wyraziła chęć również poddania się testowi DNA.

Mówić, to zrobić. Próbki zostały przekazane do laboratorium, a oboje czekali na werdykt. Wynik był następujący: żadnej pokrewieństwa między przypuszczalną matką a dzieckiem. Oznacza to, że ani He Fan, ani jego żona nie są biologicznymi rodzicami dziecka!

Para była w szoku. Udali się do szpitala położniczego. Tam przeprowadzili własne dochodzenie, w wyniku którego okazało się, że praktycznie jednocześnie przyszły na świat dwa chłopców w różnych rodzinach. Młoda, niedoświadczona pielęgniarka pomyliła niemowlęta, przez co trafiły do różnych rodzin.

He Fan wraz z żoną odnaleźli tych ludzi, którzy wychowywali ich syna, i opowiedzieli im całą historię. Rodzina była w szoku: również postanowili tak samo poddać się testowi DNA. Okazało się, że to był błąd medyczny.

Rodziny znowu wymieniły się dziećmi.

Na szczęście, z powodu młodego wieku chłopców, nie zrozumieli, co się stało. Teraz He Fan i jego żona są przyjaciółmi z tymi ludźmi.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *