Jeden z moich znajomych opowiedział mi, co go najbardziej odpycha u kobiet po 40

Ostatnio uczestniczył w jubileuszu swojej szkolnej przyjaciółki. Gości było wielu, w tym nasz wspólny znajomy, który jest ode mnie o ponad 10 lat starszy. Znaleźliśmy się obok siebie, a ponieważ wcześniej miło rozmawialiśmy, zaczęliśmy rozmowę.

On ma ponad 40 lat, jest rozwiedziony i od wielu lat żyje sam. Sam jest zadbanym, wysokim mężczyzną, aktywnym fizycznie, sprawdzającym się w domu, dobrze zarabiającym i z przyjemną aparycją.

Na moje pytanie, dlaczego po rozwodzie z pierwszą żoną nie ożenił się ponownie, Artem odpowiedział, że brakuje mu godnych kobiet wokół. Dokładniej, brakuje mu godnych kobiet w odpowiednim wieku.

Młodych dziewcząt nie rozważa jako partnerki, sam ma córkę w wieku 23 lat i wie, co tam się dzieje w głowie. Po co więc bardzo młodej dziewczynie stary mężczyzna? Nie może być tam miłości, więc jedyną przyczyną takich związków jest pełne zabezpieczenie. A dla niego to nie jest potrzebne.

A co z kobietami po 40… Tam same pretensje, cierpienie i problemy.

Poprosiłam go, aby bardziej uzasadnił swoje stanowisko, dlaczego dojrzałe kobiety mu nie pasują.

I oto jakie powody mi podał:

  1. Dojrzałe kobiety po prostu toną w problemach i troskach.

Kobiety, które przekroczyły czterdziestkę, zazwyczaj są już matkami dość dorosłych dzieci. A u niektórych już są nawet wnuki. Ale te kobiety nadal pracują. I wychodzi na to, że mają wieczne problemy: coś jest nie tak z dziećmi, coś na pracy, a może trzeba posiedzieć z wnukami.

Artem powiedział, że miał kilka związków, w których wyraźnie czuł się zbędny.

  1. Wieczny pesymizm i cierpienie.

Dlaczego praktycznie wszystkie dorosłe kobiety są wiecznie ponure, zmęczone, niezadowolone? Ciągle narzekają i cierpią.

Życie nie jest łatwe, oczywiście, ale obok pesymisty staje się tylko gorsze.

  1. Wygląd.

Oczywiście nikt w wieku 40 czy 50 lat nie będzie wyglądał tak jak w 20. Ale większość dojrzałych kobiet to pulchne, zaniedbane, z krótkimi starczymi fryzurami, źle ubrane, noszące niejasne rzeczy, chodzące w kapciach i z walizkami w ręku.

  1. Małe zainteresowania.

Wszystko kręci się wokół braku pieniędzy, dzieci, pomidorów na zimę. Nudno, mdło i nieciekawie. Oczywiście nie wszystkie są takie, ale większość na pewno.

  1. Często są zbyt dostępne.

Widzą zamożnego, przystojnego mężczyznę i są już na wszystko gotowe. Myślą, że zdobyły szczęśliwą zdobycz. Brak samooceny, zasad i skromności.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *