Nagulała syna od męża siostry. A potem poczuła żal

Kasia Olenie zawsze zazdrościła. Cóż, Olenka była młodsza. Otrzymywała kawałek słodszy i więcej miłości. Takie było całe ich życie. Starsza zawsze myślała, że dla młodszej układa się łagodniejsza droga.

Dziewczyny dorosły i każda poszła swoją drogą. Dasha nie poszła na studia, skończyła technikum fryzjerskie i zaczęła pracować jako fryzjerka. A Olenka była upartą siostrą, więc poszła na studia i znalazła bardziej prestiżową posadę. Była księgową w dużym przedsiębiorstwie.

Obie wyszły za mąż. Obie bez sukcesu. Ale każda myślała, że mąż siostry jest lepszy. I żadna z nich nie zdradziła drugiej prawdziwej sytuacji.

Pewnego dnia Kasia przyjechała do miasta w sprawach i postanowiła odwiedzić siostrę. Jej nie było w domu. Za to pojawił się pijany mąż – Vas’ka. Diabeł skusił kobietę wejść do mieszkania. Czy to była zwierzęca instynktowność czy chęć zemsty na siostrze, która skłoniła Kasię do pójścia do łóżka z mężem siostry? Teraz już się nie dowiesz.

A po miesiącu kobieta zdała sobie sprawę, że jest w ciąży. I to na pewno nie dziecko od jej męża Kolka. On miał z tym problemy. Urodził się syn Władzio.

A Olenka przez ten czas męczyła się z pijanym mężem. Co więcej, zaczął się rozpuszczać. Pewnego dnia kobieta pojechała do rodziców z ogromnym siniakiem pod okiem. Wtedy Kasia była również w odwiedzinach. I dziwnym trafem po raz pierwszy w życiu poczuła się żal do siostry.

Po raz pierwszy spojrzała na nią jak na człowieka, a nie wroga. Od tego czasu siostry zaczęły rozmawiać. Kasia pomogła Olenie wyrzucić męża z domu, udzielała jej wsparcia moralnego na początku.

Odsunęła się od tego jedynego razu z mężem siostry, ale nic nie zdradziła. W końcu ma syna, więc ktoś w tamtym momencie tego potrzebował.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *