Top Of The Top Sopot Festival 2023. T.Love, Michał Szpak i Ewa Farna wśród gwiazd koncertu

W tym roku po raz szósty odbędzie się Top of The Top Sopot Festival. Wydarzenie odbędzie się w dniach 21-24 sierpnia. Wśród ogłoszonych gwiazd imprezy są m.in. Margaret, Ewa Farna, Michał Szpak czy Kwiat Jabłoni.

Tegoroczny Top of The Top Sopot Festival jest zorganizowany przez Festival Group, a współorganizatorem jest Bałtycka Agencja Artystyczna BART. Koncerty odbędą się w dniach 21-14 sierpnia 2023.

Pierwszy dzień odbywa się pod hasłem “#I Dance”, a w ramach niego wystąpią artyści wykonujący muzykę taneczną. Kolejnego dnia imprezy pod hasłem “#Summer Vibes” muzycy wykonają utwory wakacyjne w nowych aranżacjach. Tego dnia zostaną zaprezentowane także utwory nominowane do “Bursztynowego Słowika”. W tym roku, jak podają Wirtualne Media, powalczą o niego: Bovska – “Ziemia mi się pali”; Kwiat Jabłoni – “Od nowa”; Paula Roma – “Śmiało”; Effy – “Nie broń mi”; Daria ze Śląska – “Gambino”; Adam Foyer – “The Ballet Girl” i Rubens – “Pantera Disco”.

Top of The Top Sopot Festival 2023. Gdzie oglądać?

Trzeciego dnia festiwalu w Sopocie koncert odbędzie się pod hasłem “#Great Moments”. “Impreza pod tym tajemniczym hasłem przyniesie widzom wiele zaskakujących niespodzianek i zamieni gorącą sierpniową noc w pasmo zapadających w pamięć niespodziewanych momentów. Zdumiewające show zaprezentowane tego wieczoru już na zawsze zapisze się w historii krajowych imprez muzycznych” – informuje festiwal Group.

Czwarty dzień natomiast to “#Magic Words” i największe polskie przeboje wykonywane w nowych, orkiestrowych aranżacjach. Dotychczas ogłoszono, że na koncertach pojawią się m.in. Michał Szpak, Margaret, T.Love, Wiktor Dyduła, Ewa Farna i Kwiat Jabłoni.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *