Mama zawsze była dla mnie dobra, ale gdy zobaczyła moją narzeczoną, nagle zmieniła swoje zachowanie. Wtedy podjąłem najważniejszą decyzję w moim życiu

Annę poznałem podczas egzaminów wstępnych, i od razu mnie urzekła. Jednak nie odważyłem się podejść do niej. Na szczęście obaj trafiliśmy do tego samego programu, i po ceremonii pierwszoroczniaków wreszcie zdobyłem odwagę, by porozmawiać z nią. Anna pochodziła z wioski i mieszkała w akademiku.

Zaczęliśmy się spotykać i w końcu zdecydowaliśmy się na ślub na trzecim roku. Wprowadziła się kwestia, gdzie będziemy mieszkać. Nie mogliśmy sobie pozwolić na wynajęcie własnego mieszkania, więc tymczasowo przeprowadziliśmy się do mojej matki, dopóki nie zaoszczędzimy wystarczająco dużo pieniędzy.

Moja mama była samotną matką i zawsze była dobra dla mnie. Jednak kiedy Anna pojawiła się w naszym domu, nagle zaczęła do niej stosować wrogość. Mama nieustannie krytykowała jej wygląd i zachowanie, doprowadzając moją ukochaną do łez.

Spierałem się z matką o jej zachowanie, ale to tylko pogorszyło sytuację. Ostatecznie zdecydowaliśmy się wyjechać i przenieśliśmy się do wynajmowanego mieszkania. Przeszliśmy na naukę zaocznie, aby pracować i uczyć się jednocześnie. Chociaż finansowo było to trudne, udało nam się samodzielnie żyć. Później udało nam się zaoszczędzić wystarczająco dużo pieniędzy na wkład własny do mieszkania.

Moja matka dzwoniła i próbowała mnie przekonać, abym wrócił, ale wiedziałem, że wszystko idzie ku lepszemu. Cieszę się, że podjąłem właściwą decyzję i stanąłem w obronie mojej żony.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *