Magiczne Zakończenie Wakacji 2023: Loreen wielką gwiazdą koncertu w Kielcach!

W dniach 25-27 sierpnia w kieleckiej Kadzielni odbędzie się Magiczne Zakończenie Wakacji 2023. Oprócz wielu polskich i zagranicznych gwiazd pojawi się także Loreen – dwukrotna zwyciężczyni Eurowizji, a zarazem jej tegoroczna triumfatorka!

Loreen, która specjalnie na tę okazję przyjedzie do Polski, wystąpi 26 sierpnia. Koncert Magiczne Zakończenie Wakacji 2023 odbędzie się w dniach 25-27 sierpnia w Kielcach.

Loreen to szwedzka piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka pochodzenia marokańsko-berberyjskiego. Na koncie ma m.in. zwycięstwo w Eurowizji w 2012 i 2023 roku. Na scenie zaprezentuje właśnie piosenkę, która dała jej zwycięstwo – “Tattoo”. Gwiazda wystąpi podczas koncertu Przebój Lata Radia Zet i Polsatu.

Obok Loreen wystąpi 10 uczestników konkursu o tytuł Przeboju Lata Radia Zet i Polsatu oraz zagraniczne i polskie gwiazdy (m.in. Alvaro Soler, Ray Dalton, Sylwia Grzeszczak czy Agnieszka Chylińska). W plebiscycie udział wezmą m.in. Smolasty, Margaret, Oskar Cyms, bryska i inni.

Magiczne Zakończenie Wakacji 2023. 25-27 sierpnia. Kto wystąpi? Gdzie oglądać?

Przez trzy dni Kielce będą centrum wielkich muzycznych i kabaretowych emocji. Zakończenie lata odbędzie się w amfiteatrze – Kadzielni.

Pierwszy dzień poświęcony będzie fanom kabaretu, a na scenie zaprezentuje się Kabaret Skeczów Męczących ze swoją “Letnią Kliniką Skeczów Męczących”. Drugiego dnia widzowie Polsatu i słuchacze Radia Zet wybiorą “Przebój Lata”, a trzeci dzień to Świętokrzyska Gala Kabaretowa, podczas której pojawią się m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Jerzy Kryszak czy Kabaret Nowaki.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *