Jeśli nie robisz tych 5 rzeczy, to jesteś inteligentną kobietą

Istnieją rzeczy, których inteligentne kobiety nigdy nie zrobią… Na przykład, z pewnością nie zrezygnują z czegoś ważnego dla siebie tylko z obawy przed odrzuceniem.

Nie robi rzeczy, której nie lubi

Ona wie, czego chce. Nie będzie zmieniać swoich planów i iść na nieprzyjemne spotkanie, aby zadowolić kogoś… nie zostanie na nieulubionej pracy, nie będzie nosić ubrania tylko dlatego, że jest trendy. Takie kobiety robią tylko to, co im się podoba.

Nie ulega opinii publicznej

Nie będzie ufać cudzej opinii bardziej niż swojej. I nie będzie ślepo podążać za cudzymi radami. Doskonale wie, że większość ludzi niczego nie osiągnęła w swoim życiu i swoimi radami tylko ciągną ją na dno.

Nie daje się zarażać nastrojem innych

Nie pozwala otaczającym wpływać na swój nastrój. Przynajmniej nie psuć go. Emocje narzucone przez kogoś z zewnątrz to nieprawdziwe emocje. Zmuszasz się do ich poczucia. Silna kobieta nie ulega nastrojowi innych i wie, jak ważne jest utrzymanie siły ducha.

Nie czeka na pomoc

Przyjaciele i ukochani w najtrudniejszym, potrzebnym i ważnym momencie mogą nie być z tobą… Z różnych powodów. Dlatego ważne jest, aby zawsze polegać tylko na sobie i swoich siłach, aby potem nie czuć się zdradzoną, oszukaną i przegraną z cudzej winy.

Nie polega na szczęściu

Taka kobieta zawsze wszystko przemyśli… Wie, że szczęście to “powietrzny” zamek, który może w każdej chwili wybuchnąć i zabrać na dno lata pracy.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *