Mąż z kochanką wyrzucili żonę z luksusowego domu. Ona wymyśliła, jak im się zemścić

Jake i Edith żyli razem przez 37 lat, ale potem mąż postanowił zamienić swoją żonę na sekretarkę, która chciała mieszkać w ich luksusowym domu. I dzięki podstępowi adwokatów męża, udało im się odebrać dom Edith.

Edith dano trzy dni na opuszczenie domu. Do końca pierwszego dnia wszystkie rzeczy były spakowane, do końca drugiego dnia kobieta uzgodniła z ludźmi, którzy mieli jej pomóc w przeprowadzce. A trzeciego dnia Edith postanowiła zafundować sobie przyjemność i zastawiła elegancki stół z winem Chardonnay, krewetkami i ikra.

Po zakończeniu uczty wszedła do każdego pokoju i obsypała karnisze do zasłon niedojedzonymi krewetkami, pokrytymi ikra. Wróciwszy na kuchnię, Edith posprzątała i opuściła dom.

Kiedy Jake wprowadził swoją nową dziewczynę, wszystko było świetnie przez pierwsze dni.

Stopniowo jednak w domu zaczęło się pojawiać nieprzyjemne zapachy. Nowa para desperacko starała się pozbyć się smrodu. Myliła wszędzie podłogi i ciągle wietrzyła dom. Czyścili wszystkie dywany, sprawdzili wszystkie wentylacje – czy tam nie są gryzonie. Wszędzie wieszano odświeżacze powietrza. Nawet musieli wymienić drogą podłogę. Nic nie pomagało.

Przyjaciele pary odmówili przyjazdu do nich w odwiedziny. Rzemieślnik nie zgodził się świadczyć swoich usług. Nawet gosposia zwolniła się. W końcu nie mogli już znosić strasznego zapachu i postanowili się wyprowadzić.

Po miesiącu parze nie udało się znaleźć kupca na dom, który teraz wydzielał okropny zapach. Wieść rozeszła się po okolicy, i wszyscy agenci nieruchomości odmówili współpracy z tym domem. Ostatecznie para musiała pożyczyć dużą sumę od banku, aby kupić nowy dom.

Była żona zadzwoniła do Jake’a, aby dowiedzieć się, jak się mają sprawy. Opowiedział jej o opłakanym stanie domu. Słuchając Jake’a, Edith podzieliła się tym, jak strasznie tęskni za domem. Następnie dodała, że chętnie zmieniłaby warunki umowy małżeńskiej, gdyby dom wrócił do niej.

Zakładając, że jego była żona nie zdaje sobie sprawy z rozmiaru nieszczęścia, Jake zgodził się na 10% wartości domu, pod warunkiem, że Edith podpisze niezbędne dokumenty jeszcze tego samego dnia. Zgodziła się, i w ciągu godziny adwokaci dostarczyli wszystkie niezbędne papiery.

Tydzień później Jake i jego dziewczyna patrzyli z uśmiechem, obserwując, jak pakują swoje rzeczy do przeprowadzki do nowego domu. Zabrali ze sobą wszystko. Nawet zdjęli karnisze do zasłon.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *