Co zrobić, gdy mąż nagle przestaje pisać i dzwonić

Czekasz na jego telefon, pilnujesz czasu, a każda wiadomość wydaje ci się wyczekiwanym SMS-em. Ale minuta za minutą wskazówki zegara biegną, a on nadal milczy.

Zanim zaczniesz histeryzować i dręczyć się, zadaj sobie te pytania:

Jakie macie ze sobą relacje?

Szczerość w odpowiedzi na własne pytanie: kim dla siebie jesteście?

Może jesteście przyjaciółmi i jeszcze nie jesteście pewni siebie jako partnerzy? A może to tylko zainteresowanie i lekki flirt. Zastanów się nad tym.

Czy coś się stało?

Przypomnij sobie ostatni kontakt, być może między wami zaszła nieoficjalna kłótnia.

Co się dzieje w jego życiu?

Przecież nie jesteś jedyną osobą w jego życiu. Pracuje, ma hobby, rodzinę i przyjaciół. Być może w jednej z tych dziedzin coś mu nie idzie? Może chce po prostu być sam przez chwilę.

Czy mu się naprawdę podobasz?

A może stracił zainteresowanie tobą? I co więcej, okazał się tchórzem, który nie mógł ci tego powiedzieć prosto w oczy.

Co zrobić?

  1. Ignoruj go. Niech zrozumie, że jesteś zajęta czymś innym. Oczywiście, twoje relacje są ważne, ale pewna i pewna siebie kobieta nigdy nie będzie się narzucać i nie będzie męczyć. Szanuj i kochaj siebie. Jeśli wasze drogi miały się spotkać, pojawi się z logicznymi i adekwatnymi przyczynami swojej nieobecności.
  2. Pokaż mu, że traci. Nie graj. Po prostu oddziel się od niego i zajmij swoimi sprawami. Odpoczywaj, baw się, pracuj i rozwijaj się – ciesz się życiem, a nie cierpi.
  3. Zmusz go do napisania do ciebie. Napisz do niego samodzielnie „Cześć, jak się masz?”. Niech zrozumie, że jesteś zupełnie spokojna i niezależna od niego.

A wy mieliście do czynienia z takim ignorowaniem?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *