Córka bogacza odmówiła wyjścia za biedaka. I oto, co on zrobił!

Upokorzenie tego młodzieńca nie mogło zostać zapomniane…

Kiedy byłam młodsza, wolę miałam przystojnych chłopców z poczuciem humoru. Teraz, będąc starszą, przyciągają mnie inteligentni, zrozumiali i odpowiedzialni mężczyźni. Teraz potencjalny partner dla mnie to przede wszystkim dobry ojciec.

Myślę, że większość kobiet myśli podobnie. Jednak prawie każda dziewczyna marzy o wyjściu za mąż za chłopca, który może jej dać wszystko, czego tylko kiedykolwiek zażyczy. Dlatego zazwyczaj utożsamiają osobę i jej charakter z rozmiarem portfela.

W internecie krąży historia o chłopcu, którego odrzuciła córka bogacza, bo nie zarabiał wystarczająco dużo, by podtrzymać jej rozrzutny styl życia.

Dziesięć lat później ci dwoje przypadkiem spotkali się nawzajem. I to zmieniło ich spojrzenie na świat.

Biedny chłopak był zakochany w córce bogacza.

Spotykali się, opiekował się nią. Pewnego dnia, pokonując wstyd, złożył jej propozycję. Bogata dziewczyna odrzuciła go z drwiącym tonem. Powiedziała:

“Twoje wynagrodzenie równa się sumie, którą wydaję w ciągu dnia. Myślisz, na co będziemy żyli, gdy staniesz się ojcem rodziny? Nigdy nie będę w stanie żyć w ubóstwie. Więc po prostu zapomnij o mnie. Znajdź kogoś innego, swojego poziomu, i wyjdź za niego”.

Rozumie się, że to upokorzenie młodzieniec nie mógł zapomnieć.

Około 10 lat później przypadkiem spotkali się w centrum handlowym.

Kobieta od razu rozpoznała swojego byłego chłopaka i zawołała go: “Ej, jak się masz? Teraz jestem zamężna za bardzo inteligentnym mężczyzną. Zarabia 15 700 dolarów miesięcznie! Możesz to sobie wyobrazić?”.

Chłopak, słysząc te słowa, ledwo powstrzymywał łzy, ale nic nie powiedział.

Chwilę później do kobiety wrócił jej bogaty mąż. Ale zanim zabrał żonę, przywitał się z jej byłym chłopakiem:

“Sir? Jak się masz? Widzę, że już się poznaliście z moją żoną!”.

“Dzień dobry, panie…”, zaczął mówić.

“Pan Carter, panie! Nic się nie stało, że zapomniałeś…”.

Następnie mężczyzna odwrócił się do żony i powiedział: “Kochanie, chcę, abyś poznała mojego szefa”.

Kobieta była tak bardzo zaskoczona tym zwrotem wydarzeń, że nie mogła wymówić ani jednego słowa.

Mężczyzna po prostu się uśmiechnął i powiedział: “Muszę iść. Są ważne sprawy. Miło było cię dzisiaj zobaczyć! Miłego dnia!”.

I rozeszli się.

Po przejściu przez początkowy szok kobieta postanowiła dopytać mężczyznę: “Czy to twój straszliwy szef?”.

“Tak, kochanie. Zarabia ponad 100 milionów dolarów, ale pozostał bardzo skromnym człowiekiem. Jego życie, jak mówią, jest bardzo smutne. Słyszałem, że kiedyś bardzo kochał jedną kobietę, ale ona go porzuciła, bo wtedy był biednym chłopakiem. On stał się bogaty i ciężko pracował, a ostatecznie odniósł sukces. Wszystko dlatego, że jest bardzo inteligentny. Teraz jest multimilionerem. Ale od tamtego czasu nie ożenił się”.

A potem mężczyzna dodał: “Myślisz, co by ta kobieta teraz czuła, gdyby wiedziała, że odrzuciła taką osobę?”.

Była w stanie zupełnego szoku i nie mogła wypowiedzieć ani jednego słowa…

Moralność: Życie jest krótkie. A twój portfel to jeszcze nie twoje odzwierciedlenie. Więc nie bądź zbyt zarozumiały ani dumny. Wszystko może się zdarzyć.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *