Mąż zostawił mnie samą z dzieckiem, gdy się dowiedział, że syn nie jest jego

Mój mąż nie ma serca! Odszedł, zostawiając mnie samą z dzieckiem. Poznaliśmy się 10 lat temu. Studiowaliśmy razem w jednej grupie. Nie było zbyt wiele romantyki, ale bardzo go kochałam. Wzięliśmy ślub po ukończeniu uniwersytetu.

Wkrótce zaszłam w ciążę, ale nie z nim. Wtedy dostałam pracę, to był mój pierwszy firmowy wieczór. Wypiłam dużo, a potem cały wieczór opiekował się mną przystojny kolega, no, myślę, że rozumiesz. Mój mąż leżał wtedy w szpitalu z wrzodem żołądka.

Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, najpierw się przestraszyłam, ale potem odepchnęłam złe myśli: na pewno od mojego Piotra. I o dziwo, gdy się urodził, zupełnie nie przypominał mojego męża, ale był podobny do Krzysztofa – kolegi. Przyjaciele męża od razu zaczęli się domyślać, ale mąż przez pewien czas ich nie słuchał.

Oleczek – tak nazwaliśmy syna – rośnie, a mąż, jak mi się wydawało, go pokochał. Pewnego dnia, gdy mój syn miał pięć lat, mąż wrócił pijany, rzucając na mnie jakieś papiery i powiedział, że odchodzi. Najpierw nie zrozumiałam, o co chodzi, ale przeglądając zawartość papierów, byłam przerażona! Przeklęci przyjaciele w końcu nakłonili go do zrobienia testu!

Nie mogłam uwierzyć, że mój mąż okaże się taki podły i zostawi nas, przecież ojciec to ten, kto wychowuje! Jak można być bez serca i głupim, posłuchać swoich nikczemnych przyjaciół i zostawić nas! Krzysztof mnie odesłał, gdy usłyszał o dziecku. Będę próbować ubiegać się o alimenty od kolegi – co mam teraz zrobić, jestem w kropce, nie mogłam nawet pomyśleć, że ludzie są tak podli i egoistyczni, i co teraz robić?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *