Krzyk duszy współczesnej kobiety skierowany do WSZYSTKICH mężczyzn!

Absolutna większość mężczyzn w swoich blogach, w komentarzach na forumach, pisze, że kobietom zależy tylko na pieniądzach, że są materialistyczne i łatwe…

Ale teraz powiem wam, faceci, z doświadczenia mojego i moich przyjaciółek: Ci sami 80%, którzy tak piszą, na randce nie przynoszą dziewczynie kwiatów, nie zabierają jej nawet do restauracji, a przynajmniej do taniej kawiarni.

Aneczka, moja manikiurzystka, opowiadała, jak pewien internetowy znajomy zaprosił ją na randkę. Ania była po pracy – w spódnicy, na obcasach, w rajstopach, w stylowej kurtce. Była jesień. Myślicie, że zaproponował jej choćby kawę w kawiarni? Nie! Wódz 4 godziny po zimnie na obcasach po parku z zniszczonym asfaltem. Do końca randki była przemarznięta do szpiku kości jak kropla lodu.

Cztery godziny rozpuszczał przed nią ogon – jaki to on naprawdę świetny i jak bardzo mu potrzebne są głębokie związki! O czym wy, faceci, mówicie, jeśli wielu z was uważa, że dziewczyna, która chce napić się kawy za 30 hrywien, jest materialistką? I większość z was, idąc do dziewczyny w gości, będzie, w najlepszym razie, z jedną różą lub tanim czekoladowym batonem. Mało kto pomyśli o tym, że łamała sobie głowę, co przygotować na kolację.

No teraz powiedzcie mi, powiedzcie, kto z was chciałby obok siebie niezadbanej dziewczyny z odrosłymi korzeniami, popękana skórą, obgryzionymi paznokciami, w tanich chińskich dżinsach, gumowych klapkach i bawełnianych majtkach?! Przecież nie, chcecie ładnych, ładnie ubranych wróżek. Przy czym, zauważcie, większość z was wygląda dość niechlujnie i zaniedbano!

Uważacie, że kobiety nic nie wkładają. A czy kiedykolwiek zastanawialiście się, ile kosztuje bycie piękną kobietą?!

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad cenami normalnej bielizny? Nie wspominam nawet o luksusowej, po prostu o ładnej! Czy kiedykolwiek spojrzeliście na ceny kosmetyków? Ile kosztuje porządny tusz, puder, flakonik perfum? Tęcze? Pomadka? Ozdoby? Krzyczycie, że kobiety są materialistyczne, ale nikomu nie przyszło do głowy, ile już włożyły w swoje piękno, czego wam nawet nie śniło się!

Zapytajcie, ile kosztuje farbowanie włosów w salonie? Oszalejecie. A manikiur? Pedikiur? Kosmetolog? Wiecie, ile kosztuje dobra krem, który sprawia, że skóra jest gładka? A szampon, który sprawia, że włosy błyszczą?

I NIE MÓWCIE, ŻE WAM NIE ZALEŻY, JAK ONA WYGLĄDA – TO KŁAMSTWO!

No więc skąd nagle ona, która już tyle pieniędzy i sił włożyła w siebie, ma podarować się jakiś niewypałowi, który nawet nie potrafi jej zabrać do kina? A ile z was jest w stanie utrzymać rodzinę? Żeby mogła spokojnie żyć w domu, wychowując WASZE dziecko, i nie umierać z głodu?

Nie, to nie materializm! To normalny instynkt – oceniać mężczyznę według jego możliwości. W końcu główną funkcją mężczyzny jest zdobywanie i umiejętność obrony, bycia silnym.

Proponujecie sek*s bez zobowiązań i niby przyjemność? Obudźcie się, chłopcy! Wy dostajecie przyjemność praktycznie zawsze, a kobieta – nie! Bo ogólnie trudno kobiecie doświadczyć przyjemności z nieznajomym mężczyzną. Tak jesteśmy zbudowane. Uważacie się za dobrych kochanków i myślicie, że wszyscy was powinni doceniać, nawet biedni, brzydcy, bezpieniądze, którzy przede wszystkim nie mają pojęcia, co to znaczy troszczyć się o kobietę?

A czy to zasłużyliście?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *