Mój drogi i ukochany synu! Chciałbym podzielić się z tobą kilkoma bardzo mądrymi i wartościowymi radami

Rada pierwsza: bądź rozważny w relacjach z kobietami. Nie warto związywać się z rozrywkowymi i lekkomyślnymi kobietami. Zgadzam się, że kontakt z nimi nie przyniesie ci nic dobrego. Rozmowy z takimi kobietami nie uczynią cię mądrzejszym i lepszym. Poprzez nie możesz w życiu narobić wielu nieodwracalnych błędów.

Rada druga: nie przechwalaj się daremnie i nie komplementuj nikogo. W przeciwnym razie nikt cię poważnie nie potraktuje. Przecież nie jesteś klaunem?

Rada trzecia: ucz się szanować kobiety i wybaczaj im błędy. Dlaczego powinieneś to robić? Po prostu dlatego, że jesteś mężczyzną. A mężczyzna powinien być silny i wyrozumiały.

Rada czwarta: zawsze bądź odpowiedzialny. Powinieneś umieć odpowiadać za swoje słowa i czyny. Musisz być gotów odpowiedzieć za wszystko przed sobą, przed Bogiem, przed innymi ludźmi.

Rada piąta: postaraj się nie lekceważyć. Ty, jak wszyscy ludzie, popełnisz błędy. To nieuniknione. To życie. Ale z błędów trzeba się uczyć i iść dalej. Popełnione błędy powinny uczynić cię silniejszym.

Rada szósta: zapomnij o litości dla siebie. Jesteś mężczyzną. A więc musisz być silny.

Rada siódma: zawsze pomagaj innym ludziom. I to wróci do ciebie stokrotnie. Myśl głową, ale rób to, co nakazuje ci serce.

Rada ósma: niczego się nie boj. Wszyscy ludzie czegoś się boją. To normalne. Ale trzeba umieć pokonywać swoje lęki i potrafić iść dalej.

Rada dziewiąta: zawsze myśl własną głową i nie zwracaj uwagi na przesądy.

Rada dziesiąta: bądź szczęśliwy. Zasługujesz na to. Jeśli będziesz postępować zgodnie z moimi wcześniejszymi radami, w twoim życiu na pewno pojawi się prawdziwa kobieta. Rozpoznasz ją od razu. Będzie taka jak ty.

Twoja kobieta będzie odpowiedzialna, nie bojąca się popełniać błędów. Będzie silna i mądra, tak jak ty. Taka kobieta cię potrzebuje. Dokonasz swojego wyboru. I będzie to świadomy i właściwy wybór. Taka kobieta nie umie kłamać. Nigdy cię nie zdradzi. Słuchaj swojego serca, a na pewno ją rozpoznasz. I pokochasz ją całym sercem.

Będziesz szczęśliwy z nią, a ona będzie szczęśliwa z tobą. Bo zasługujecie oboje na szczęście.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *