Fani w końcu się doczekali! Taylor Swift ogłosiła pierwszy koncert w Polsce!

To będzie jeden z najważniejszych koncertów w Polsce w 2024 roku. Jedna z największych gwiazd muzyki pop na świecie – Taylor Swift – ogłosiła pierwszy solowy koncert w Polsce. Wokalistka wystąpi w przyszłym roku Warszawie (2 sierpnia) w ramach “The Eras Tour”.

To już potwierdzone! Taylor Swift ogłosiła, że w 2024 roku po raz pierwszy wystąpi w Polsce. Światowej sławy wokalistka i kompozytorka pojawi się na PGE Narodowym 2 sierpnia. Gościem specjalnym jej trasy koncertowej po Europie będzie Sabrina Carpenter.

Fani, którzy będą chcieli kupić bilety będą musieli do 23 czerwca zarejestrować się, aby otrzymać specjalny kod. Sprzedaż biletów dla fanów ruszy 12 lipca 2023 roku o godzinie 12:00.

“Przepraszam, ale mam coś do ogłoszenia. Nie mogę doczekać się, aby zobaczyć wielu z was w  następnym roku, kiedy ruszymy w świat z naszymi koncertami” – napisała wokalistka na Twitterze.

Taylor Swift po raz pierwszy w Polsce. Poprzedni koncert musiała odwołać

Przypomnijmy, że pierwszy koncert Taylor Swift w Polsce miał odbyć się jeszcze w 2020 roku. Wokalistka w 2019 roku ogłosiła, że z płytą “Lover” zamierza pojawić się jedynie na dużych festiwalach muzycznych, a nie organizować światowej trasy (wszystko ze względu na zdrowie jej matki, która walczyła z nowotworem).

Jednak pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany gwiazdy. Wiosną 2020 roku ogłosiła, że odwołuje wszystkie koncerty w ramach trasy promującej płytę “Lover”.

“Jestem ogromnie smutna, że nie będę mogła się z wami zobaczyć na koncertach w tym roku, ale wiem, że to jest słuszna decyzja. Proszę, proszę – bądźcie zdrowi i bezpieczni. Zobaczę się z wami na scenie tak szybko, jak to będzie możliwe, ale teraz najważniejsze jest stosowanie się do zasad kwarantanny, dla dobra nas wszystkich” – pisała na Facebooku.

Wokalistka, gdy sytuacja na świecie nieco się uspokoiła, a festiwale ponownie ruszyły, nie zdecydowała się wznowić trasy. Po drodze wydała natomiast kolejne trzy albumy – “Folklore” (2020), “Evermore” (2020) oraz “Midnights” (2022), a także przygotowała reedycję swoich poprzednich płyt – “Fearless” i “Red”.

Swift postanowiła ruszyć z nowym, spektakularnym, trwającym ponad 3 godziny (Swift podczas koncertu wykonuje ponad 40 piosenek) widowiskiem koncertowym “The Eras Tour” w 2023 roku. Jej nowa trasa liczy ponad 100 koncertów. Wystartowała w Stanach Zjednoczonych w marcu tego roku, a jej zakończenie planowane jest dwoma koncertami na stadionie Wembley w Londynie – 17 sierpnia 2024 roku.

Taylor Swift …Ready For It?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *