Johnny Rowan nie żyje. Muzyk Urge Overkill miał 57 lat

Perkusista Urge Overkill Johnny Rowan, znany też jako Blackie Onassis, zmarł w wieku 57 lat. Nie ujawniono przyczyny śmierci muzyka.

Śmierć Rowana potwierdził zespół w swoim mediach społecznościowych.

Urge Overkill ze smutkiem informuję o śmierci Blackiego. Prosimy o uszanowaniu naszej prywatności. Wysyłamy mnóstwo miłości w stronę jego rodziny i wszystkich fanów. Będzie nam cię brakowało” – czytamy.

Nie ujawniono żadnych szczegółów oraz przyczyny śmierci muzyka.

Blackiego pożegnał m.in. Jack Black. “Uwielbiałem go. ‘Superosnic Storybook’. ‘Saturation’, ‘Exit The Dragon’. To moje ulubione albumy. Miał dziką kartę i siłę natury. Będzie mi go brakowało” – stwierdził.

Kim był Johnny Rowan?

Johnny Rowan, nazywany też Blackie Onassis, do Urge Overkill dołączył na początku lat 90. Był perkusistą kapeli oraz udzielał się wokalnie na trzech płytach – “The Supersonic Storybook”, “Saturation” oraz “Exit The Dragon”. Nagrał też z zespołem EP-kę “Stull”.

Grupa w 1997 roku zawiesiła działalność, a powrót w 2004 roku nastąpił już bez Rowana.

Zespół w tamtym czasie – na potrzeby filmu “Pulp Fiction” – nagrał też cover utworu “Girl, You’ll Be a Woman Soon” Neila Diamonda, który wykorzystano w scenie z kultowej scenie z Mią Wallace

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *