Mój przyszły mąż ma nieślubne dziecko!

Mój mąż był już żonaty i miał dwie córki z tego związku. Jednocześnie zdradzał swoją żonę (wszystko mi sam opowiedział). Kiedy był żonaty, jego kochanka urodziła syna, którego on uznał. Mówił, że nie chciał tego dziecka, ale jego kochanka zdecydowała się go urodzić! Teraz jest rozwiedziony. Z tą “gwiazdą”, która urodziła mu dziecko, nie utrzymuje kontaktu – wszystkie dzieci są teraz dorosłe.

Nie utrzymuje również kontaktu ze swoimi córkami. Mówi, że ich matka nakłoniła je przeciwko niemu i zabroniła im kontaktu z tym nieślubnym synem. Chcę poznać swoje córki, ale absolutnie nie mogę zaakceptować tego. Uważam, że mój mąż chciał to dziecko, jeśli pozwolił jej na narodzenie. Mówię mu: “Dlaczego nie wiedziałeś, jak działa antykoncepcja?”. Mój mąż odpowiada: “Dlaczego reagujesz tak – to wszystko było przed tobą”. Ale czuję jakąś złość, że ma nieślubne dziecko – czy to oznacza, że kochał tę kobietę? Nie wiem, jak na to zareagować: czy się pogodzić i zaakceptować?

Chcę pomóc mu naprawić relacje ze swoimi córkami i być może nawiązać kontakt z nimi osobiście (mają 20 i 23 lata). Ale trudno mi myśleć o tym nieślubnym synie. Dlaczego pozwolił na jego narodzenie, jeśli go nie chciał?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *