11 lat temu, Natalia urodziła ośmioro dzieci. Wychowuje je sama, bo mężczyzna po prostu odszedł.

Natalia jest znana z tego, że 11 lat temu urodziła ośmioro bliźniąt. Ma w sumie 14 dzieci i wychowuje je wszystkie bez pomocy męża. Kobieta również przeszła operację plastyczną, aby wyglądać jak Angelina Jolie. Przez co przeszła ta kobieta i jak obecnie wygląda jej życie?

Natalia zawsze marzyła o tym, by mieć dużą rodzinę. Nigdy jednak nie udało jej się zajść w ciąże naturalną metodą. Poddała się zapłodnieniu in vitro i urodziła sześcioro dzieci, ale to jej nie wystarczyło. Mąż już nie chciał więcej potomków, ale kiedy dowiedział się, że kobieta znowu jest w ciąży i to z bliźniętami, po prostu go to przerosło i wyprowadził się. Dlaczego miałby być tak odpowiedzialny i stawić czoła obsesjom kobiety?

Natalia nie była tym faktem zażenowana. Miała wielkie plany na życie, wychować dzieci i zdobyć sławę na całym świecie.

Niektóre źródła podają, że Natalia specjalnie poprosiła lekarza, aby ten dał jej 8 zarodków. Prawdopodobnie chciała wpisać się do Księgi Rekordów Guinnessa jako kobieta, która urodziła największą liczbę dzieci naraz. Ale według innych źródeł 8 bliźniaków wyszło przypadkowo z winy lekarza.

Natalie nigdy nie trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa. W Indiach znaleziono kobietę, która urodziła 11 bliźniąt z jednej ciąży.

Matka wielodzietna nie zawahała się i postanowiła wykorzystać swoją popularność. Udzielała wywiadów, robiła zdjęcia do magazynów i wystartowała w reality show.

Można ją całkowicie zrozumieć. Wychowanie 14 dzieci bez mężczyzny nie jest łatwe. Musiała być bardzo zaradna, aby mieć na wykarmienie i ubranie wszystkich dzieci.

Natalie występowała w programie telewizyjnym z ósemką swoich pociech. Widzowie szybko jednak stwierdzili, że zmęczyli się oglądaniem tego samego, bo kobieta przez cały dzień tylko zmieniała peluszki i ubranka. Oglądalność programu gwałtownie spadła i program musiał zostać zamknięty.

Kobieta została zmuszona do podjęcia kompromitujących działań dla dobra swoich dzieci. Występowała w filmach dla dorosłych i tańczyła jak gwiazda w nocnych klubach. Nie podobało jej się to wcale i wspomina to tylko z sentymentem. Co więcej, coraz więcej osób zaczęło postrzegać ją negatywnie. Co to za matka?!

Później Natalia porzuciła jeszcze rolę w filmach i zajęła się pracą jako pielęgniarka, lecz wciąż pojawia się w telewizji i na okładkach magazynów.

Na jej Instagramie można znaleźć wiele zdjęć z dziećmi, widać, że jest z nich bardzo dumna. Siostry i bracia wyglądają na szczęśliwych i zadbanych. Rodzina spędza dużo czasu razem, obchodzi święta, chodzi na spacery, uprawia sport. Jednocześnie Natalii udaje się nie tylko zajmować dziećmi, ale także chodzić na siłownię.

Choć wielu pozywa tę kobietę, to mimo wszystko jest ona dobrą matką. Po prostu trzeba przyznać, że trudno jest wychować 14 dzieci samemu. Natalii się udało, jest szczęśliwa, a co najważniejsze, dzieci ją kochają i uwielbiają.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *