Co teraz? Marta czekała na syna, a urodziła bliźniaki. Nie stać ich na drugie dziecko.

Marta regularnie chodziła do ginekologa i skrupulatnie wykonywała wszystkie badania. Kilka tygodni wcześniej dowiedzieli się z USG, że będą mieli syna. Wraz z mężem stopniowo przygotowywali się na przyjście dziecka na świat. Urządzali pokoik, kupili wózek i ubranka. Już prawie wszystko było gotowe.

Tak zaczęła się walka Marty. Stało się coś, czego nikt się nie spodziewał, w szczególności lekarze. Doszło do porodu przedwcześnie i zamiast synka, Marta urodziła bliźniaki. Kobieta zalała się łzami, nie rozumiejąc skąd wzięło się drugie dziecko.

Lekarze oczywiście uspokajali i tłumaczyli. Mówił, że bardzo rzadko, ale takie rzeczy wciąć się zdarzają – czasami badanie USG nie pokazuje drugiego dziecka, ponieważ jedno obejmuje drugie.

Marta krzyczała, wydawało się, że ma objawy depresji poporodowej. Ogłosiła, że zatrzyma tylko jedno dziecko. Ale kiedy lekarze przynieśli do niej synków, a ona przytuliła ich do siebie, wiedziała, że kocha ich oboje i nie byłaby w stanie żadnego oddać.

Natomiast mąż Marty był niezmiernie zadowolony z faktu, że zamiast jednego syna będzie miał aż dwóch.

Również dziadkowie, byli bardzo szczęśliwi. Dla nich już jeden wnuk był spełnieniem marzeń, a dwójka to nieopisane szczęście!

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *