Nie bez powodu starsze kobiety wolą młodszych mężczyzn

Dzisiaj czasy są takie, że mało kogo dziwi fakt, iż niektóre małżeństwa po dwudziestu, czy nawet trzydziestu latach związku decydują się na rozwód. Z jednej strony oczywiście, to trochę “choroba” naszych czasów i ludzie zamiast doceniać to, co mają oraz naprawiać swoje długoletnie związki wolą się ich pozbyć, a starego partnera wymienić na “nowszy model”. Jednakowoż z drugiej strony sporo osób nie musi w końcu martwić się tym, co “ludzie powiedzą”, dzięki czemu mogą żyć tak, jak chcą. Coraz częściej da się zauważyć, że nie tylko starsi mężczyźni wiążą się z młodszymi kobietami, ale i działa to w drugą stronę, kiedy dojrzałe kobiety wiążą się z młodszymi mężczyznami. Czy dzieje się tak bez powodu? Według nas nie.

Młodzi mężczyźni mają w sobie “iskrę”

To prawda, że młody mężczyzna ma dużo siły i energii do tego, by brać z życia garściami i przeżywać intensywnie każdą chwilę. Taki mężczyzna lubi wszelkie niespodzianki przyjmować, ale także i dawać, przez co potrafi zaimponować każdej kobiecie.

Młodzi mają niezwykłe poczucie humoru

W przeciwieństwie do męża w tym samym wieku, z którym dodatkowo mieszka się już 20 lat, taki młodziak potrafi zaskoczyć poczuciem humoru i rozbawić kobietę w najmniej oczekiwanym momencie. A stary mąż, cóż – zwykle gdera coś pod nosem, jest nie w humorze i rzadko chce mu się rozmawia, a jeśli już to się dzieje, to zwykle jego odpowiedzi są bardzo zdawkowe. Z takim kimś trudno przeżywać coś radosnego, w przeciwieństwie do młodego mężczyzny, któremu uśmiech często nie schodzi z twarzy.

Młodość jako przedmiot inspiracji

Kiedy patrzy się na swojego młodego towarzysza życia, chce się żyć i dzielić z nim każdą radość. Z kimś takim nie można się po prostu nudzić.

Młodzi mężczyźni podziwiają swoje dojrzałe kobiety

Dla dojrzałego mężczyzny jego dojrzała żona jest nudna, spowszedniała mu już i częściej taka kobieta słyszy od niego szydercze komentarze, niż komplementy. Młody mężczyzna z kolei będzie podziwiał swoją wybrankę i tchnie w nią więcej pewności siebie.

Warto tutaj zauważyć, że taki związek korzystny jest dla obu stron, ponieważ dojrzała kobieta wie, czego chce, doświadczyła już wiele w życiu, więc będzie mogła pomóc swojemu młodemu ukochanemu.

Dlaczego taki związek jest idealny? Dlatego, że każda ze stron dostaje to, czego dokładnie potrzebuje.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *