Wojciech Mann ujawnia w jakim jest stanie. “Od kontuzji do zgonu jest jeszcze dystans”

Ostatnio media obiegły zdjęcia dawno niewidzianego Wojciecha Manna z podpórką, która pomaga mu się poruszać. Teraz legendarny dziennikarz ujawnił, co mu dolega.

75-letni Wojciech Mann w ubiegłym tygodniu pojawił się na premierze książki o Korze. Legendarna, uwielbiana przez Polaków wokalistka zmarła 28 lipca 2018 roku, a właśnie pojawiła się na jej temat nowa publikacja autorstwa Katarzyny Kubisowskiej – “Się żyje”.

Nowa pozycja jest intymnym portretem wielkiej gwiazdy na podstawie relacji najbliższych Korze osób.

Wojciech Mann o swoim stanie zdrowia. Co mu dolega?

Na premierze nie zabrakło jej bliskich przyjaciół, a także Wojciecha Manna. To tam fotoreporterzy przyłapali go podpierającego się balkonikiem.

Rzadko pokazujący się publicznie dziennikarz skomentował teraz stan swojego zdrowia. Jak wyznał obserwatorom na Facebooku, ma uszkodzoną nogę, dlatego korzysta z “podpórki”. W charakterystycznym dla siebie stylu zażartował także, że tańcząc mambo nie jest to już “to, co niegdyś”.

“Ostatnio dość często spotykam się z pytaniami czy żyję. Być może spowodowane one są faktem, że widziano mnie chodzącego z podpórką. Rzeczywiście, uszkodziłem sobie jakieś potrzebne do chodzenia kawałki nogi. Wydaje mi się jednak, że od takiej kontuzji do zgonu jest jeszcze pewien dystans. Niemniej uprzedzam wszystkie chcące ze mną zadzierzgnąć rozrywkowe stosunki osoby, że obecnie przeze mnie wykonywane mambo, to już nie to, co niegdyś” – pisze 75-latek.

Słynnego prezentera, który 55 lat przepracował w PR3, od 3 lat możemy usłyszeć na falach Radia Nowy Świat, którego jest współzałożycielem.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *