Viki Gabor po egzaminach ósmoklasisty. “Z matematyki nic nie ogarniam”

Na początku lipca mają być znane wyniki tegorocznego egzaminu dla ósmoklasistów. Jedną z tysięcy czekających na rezultaty jest Viki Gabor, która po zakończeniu szkoły podstawowej planuje kontynuować naukę w liceum.

15-letnia obecnie Viki Gabor pod koniec 2022 r. wypuściła swój drugi album “ID”. Pojawił się też serial o jej życiu i karierze muzycznej – “Viki Gabor: Mój świat”.

Młoda wokalistka poza tym na głowie miała też egzamin ósmoklasisty. W rozmowie z “Faktem” zdradziła, że najlepiej poszedł jej egzamin z angielskiego – w Wielkiej Brytanii spędziła siedem lat. Po powrocie do Krakowa chodziła do Szkoły Podstawowej nr 37, jednak ze względu na rozwój kariery muzycznej przeszła na indywidualne nauczanie.

“Angielski był najłatwiejszy, wyszłam przed czasem. Z matematyki nic nie ogarniam, więc była dla mnie trudna. Z polskiego też wiele rzeczy napisałam. Nie będzie przypału” – powiedziała Viki Gabor.

Naukę zamierza kontynuować w liceum, gdzie ponownie będzie zdalnie uczęszczać.

“Inaczej nie miałabym komfortu i nie mogłabym uczyć się w spokoju. Nawet jeśli sama będę musiała się uczyć, to się nauczę, a gdybym chodziła normalnie do szkoły, nie mogłabym się skupić. Wybrałam liceum i wszystko już jest załatwione” – zdradza Viki, która w wakacje planuje kilkadziesiąt koncertów, a jednym z najważniejszych występów odbędzie się w roli gościa specjalnego przed P!NK na Stadionie Narodowym w Warszawie (16 lipca).

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *