Sławomir Świerzyński i Bayer Full z nową piosenką “Siedem czerwonych róż”. “Piękna nucia”

“Lubicie taneczne i melodyjne piosenki z romantycznym tekstem??” – pyta Sławomir Świerzyński. Tak lider Bayer Full zapowiedział premierę nowej piosenki “Siedem czerwonych róż”.

Sławomir Świerzyński, nazywany “Cesarzem Disco Polo”, występuje z Bayer Full już od 40 lat. Grupa jest najstarszym w kraju zespołem disco polo, a czasem mówi się, że jest prekursorem tego gatunku. Choć przez skład grupy przewinęły się dziesiątki muzyków, to od początku liderem pozostaje właśnie Świerzyński.

Do największych przebojów zespołu należą m.in. “Wszyscy Polacy” (zobacz!), “Majteczki w kropeczki” (zobacz!), czy “Blondyneczka” (sprawdź!).

Obecnie u boku Świerzyńskiego występują jego dzieci: Nikola Świerzyńska-Dutkiewicz, Damian Świerzyński i Sebastian Świerzyński oraz Beata Jasińska i Roman Matuszewski.

Sławomir Świerzyński i Bayer Full z nową piosenką “Siedem czerwonych róż”

“Lubicie taneczne i melodyjne piosenki z romantycznym tekstem??” – tak muzycy Bayer Full zapowiedzieli nowy utwór “Siedem czerwonych róż”.

Autorem tekstu i muzyki do utworu jest oczywiście Sławomir Świerzyński. Nowa piosenka nosi taki sam tytuł jak nagranie z repertuaru grupy Baciary, również cieszącej się popularnością na scenie disco polo.

“Prześliczna piosenka”, “Bardzo fajny taneczny utwór”, “Piękna nucia”, “Super panie Sławku” – komentują zachwyceni fani.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *