Dziś rano sprzątałam w szafie i znalazłam u swojego męża nową koszulę, którą z pewnością mu nie kupiłam…

Mieszkam z moim mężem Adamem od 10 lat w naszym przestronnym domu. Obecnie jestem na urlopie macierzyńskim, więc większość czasu spędzam w domu. Dziś postanowiłam poukładać w szafie. Wśród ubrań mojego męża zauważyłam nową koszulę. Dobrze pamiętałam, że nie podarowałam mu takiej. Adam akurat pił kawę, więc postanowiłam go zapytać: “Skąd masz tę koszulę?”. On zamilkł i powiedział, że bardzo się spieszy.

Mój mąż nigdy sam nie kupował sobie koszul. Zawsze to była moja troska. Taka reakcja męża wywołała we mnie burzę emocji. Cały dzień zastanawiałam się tylko nad tym.

Moja teściowa od dawna mówiła mi, że powinnam jakoś bardziej zająć się sobą. Kupowała mi piękne sukienki i akcesoria. Trzy miesiące temu urodziłam trzecie dziecko. Nasz starszy syn był w wieku nastoletnim, a młodsza córka dopiero poszła do pierwszej klasy. Szczerze mówiąc, byłem naprawdę zmęczona, a zawsze brakowało mi czasu dla siebie.

Mój mąż nigdy nie korzystał z nadmiernej uwagi ze strony kobiet. Zawsze mieliśmy ciepłe stosunki. Nigdy nie myślałem, że można od niego oczekiwać czegoś złego, na przykład zdrady. Jest jednym z tych ludzi, których nazywają nudziarzami. Jest skromny i rozsądny informatykiem. Jego charakter był silny, męski, zawsze starał się przekazywać dzieciom właściwe wartości życiowe.

Kilka lat temu mój mąż otworzył swoje biuro i nasze sprawy zaczęły się układać. Kupiliśmy własny dom. Adam zaczął jeździć samochodem klasy premium. Od tego czasu zaczęły do mnie dochodzić różne plotki. Zawsze odrzucałem to, co słyszałem. Ale dosłownie miesiąc temu sam zobaczyłem w jego samochodzie młodą dziewczynę.

Ona mnie nie zauważyła, bo stałem za bujnym krzakiem i patrzyłem na nią przez liście. Następnie zobaczyłem, jak mój mąż wychodzi z obcego klatki schodowej. Wieczorem powiedziałem mu, że moja znajoma widziała go z inną kobietą. Spokojnie odpowiedział, że to prawniczka z pracy. Powtarzałem sobie w myślach, że nawet jeśli coś jest między nimi, to nie jest to poważne i wkrótce się skończy.

Ale dziś w jego szafie pojawiła się nowa koszula. Co mam teraz zrobić? Nie chciałabym milczeć. Po pracy, kiedy wrócił, ponownie poruszyłem ten temat. Przyznał mi się, że od dawna kocha inną kobietę. Ponieważ niedawno urodziło mi się dziecko, zapytałem: “Jak długo to trwa?”.

Odpowiedź mnie oszołomiła. Ich romans trwa już trzy lata. I to jeszcze nie wszystko. Ona urodziła mu dziecko. Powiedział, że odchodzi ode mnie, ale zawsze finansowo będzie pomagał dzieciom.

Nie wiem, co robić w tej sytuacji. Mój mąż już wszystko rozstrzygnął, nie można go zatrzymać. Teraz, jak mam żyć z trójką dzieci? Po prostu nie będę miała czasu, aby poukładać swoje życie!

Tak, w jednej chwili najbliższa osoba staje się dla ciebie obcą.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *