Roxie Węgiel i Kevin Mglej: Miłość nie zna wieku. “Idealne połączenie”

Kompozytor i producent Kevin Mglej rozmawiał z serwisem “Co za tydzień”, któremu opowiedział o romantycznej relacji z młodszą o osiem lat Roxie Węgiel. “W polskim show biznesie bardzo daleko nam do rekordzistów, jeśli chodzi o różnicę wieku” – podkreśla Mglej.

Przypomnijmy, że niedawno Roxie Węgiel potwierdziła zaręczyny z Kevinem Mglejem. Wokalistka ujawniła swój związek w styczniu, gdy skończyła 18 lat.

“Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz spędzić z kimś resztę życia, chcesz, aby reszta życia zaczęła się tak szybko, jak to możliwe…” – napisała na Instagramie, prezentując zdjęcie pierścionka zaręczynowego.

Teraz producent i kompozytor udzielił wywiadu serwisowi “Co za tydzień”. W rozmowie nie mógł się nachwalić tego, jak wygląda ich zawodowa współpraca (Mglej współtworzył materiał na płytę “13+5” Roxie).

“Jest to idealne połączenie. Wspólnie dzielimy pasję i miłość do muzyki, co tylko daje nam dodatkową przestrzeń do robienia czegoś wspólnie. Nie spotkaliśmy jeszcze na naszej drodze zawodowej jakiś dużych utrudnień, czasami mamy inny pomysł co do jakiegoś numeru, ale wtedy zależność jest jasna i to artysta na koniec dnia decyduje o kształcie swojego utworu” – opowiada.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ROXIE 💎 (@roxie_wegiel)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ROXIE 💎 (@roxie_wegiel)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *