Niespodziewanie moja żona zdecydowała, że ​​nie chce już ze mną być – i to po tym wszystkim, co dla niej zrobiłem.

Między moją żoną Natalią a mną wszystko zawsze dobrze się układało. Nasi przyjaciele i znajomi zawsze zazdrościli nam takiego związku, bo u nikogo innego nie było takiej miłości i zrozumienia.

Natalia zainteresowała się moimi hobby, a ja jej, więc każdy wyjazd planowaliśmy razem. Zbieraliśmy grzyby, łowiliśmy ryby, spaliśmy pod namiotem, tak, jak ja lubiłem, ale też robiliśmy naczynia z gliny, chodziliśmy na kursy kulinarne i na jogę, tak, jak chciała moja żona.

Dzięki ciężkiej pracy udało nam się kupić ogromną działkę za miastem, a niedawno wybudowaliśmy tam dom. Mamy też dwa mieszkania, z których jedno wynajmujemy, dobrze prosperujące firmy i dwoje wspaniałych dzieci.

Wychowano mnie tak, że to mąż utrzymuje rodzinę, więc większość pieniędzy dawałem do wspólnego budżetu, ale nigdy niczego nie żałowałem mojej żonie, bo bardzo ją kochałem.

Wszystkie jej zachcianki, prośby i kaprysy spełniały się godzinę po tym, jak je wypowiedziała. Ale ostatnio miałem pewne problemy w pracy i musiałem trochę oszczędzać, więc nie mogłem reagować na potrzeby żony tak szybko, jak wcześniej. Pomysły w rodzaju „chcę pojechać w góry na weekend” albo: „potrzebuję nowego telefonu, bo nie podoba mi się już kolor starego” – musiały chwilę poczekać. Wtedy zacząłem zauważać, że stosunek Natalii do mnie dziwnie się zmienił.

Zaczęła żartować sobie na temat mojej sytuacji finansowej, na temat wyglądu i wieku, więc postanowiłem zapytać Natalię, co się dzieje. Odpowiedziała, że cieszy się, że pytam, ​​bo nie może już dłużej milczeć. „Nie kocham cię już. Przykro mi, ale jestem zmęczona tym związkiem. Ja maksymalnie się angażuję, a ty nawet nie możesz dać mi żadnego prezentu.”

Nie rozumiem, co ona sobie myśli. Jest przecież dorosła i powinna rozumieć, że czasami zdarzają się problemy w pracy, brakuje pieniędzy, pojawiają się kłopoty, tak jak teraz. Ale to nie znaczy, że od razu trzeba wszystko przekreślić.

Natalii było wszystko jedno i następnego dnia złożyła pozew o rozwód, nawet ze mną o tym nie rozmawiając. Kochałem ją i myślałem, że ta kobieta jest sensem mojego życia, więc cały nasz majątek zapisany był na nią. Dopiero teraz przejrzałem na oczy. Ale na pewno nie oddam jej wszystkiego tak po prostu, bez walki.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *