Nie śpię od dwudziestu czterech godzin, głowa mi pęka, dwie kreski… Dzwonię do niego, a w telefonie nieustające sygnały…

Dzwonię do niego, nie mogę już myśleć sama… Test wykazał dwie kreski… Nieustanne sygnały…

Nie spałam przez całą dobę… 2 kreski… Co mam teraz robić? Jak mam teraz ukończyć studia? Boże, jak mam to powiedzieć mamie i tacie? Serce mi pęka, a on akurat wyjechał…

Tak strasznie… Głowa mi pęka… Wybieram numer, a dzwonki trwają wiecznie…:

  • Halo, Słońce, cześć… Przepraszam, że tak późno… Nie mogę już myśleć sama… Chyba jednak jestem w ciąży… Płaczę… Co teraz zrobimy?
  • … Cześć, kochanie, uspokój się i idź spać, a jutro przyjadę i złożymy podanie do USC, a rano zadzwonię do mojej mamy i powiem: “Cześć, Babciu!”

A na drugi dzień naprawdę przyjechał z ogromnym bukietem białych róż i ogromnym misiem… a teraz mamy cudowne dziecko… które już krzyczy: “witajcie, Babcie!”

A studia ukończyłam… i już tyle razy przekonałam się, że w tym życiu nie ma nic strasznego, jeśli przy tobie jest PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA!!!

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *