Opole 2023. Kuba Badach o bojkocie TVP ze sceny. Widzowie wstawali z miejsc!

Kuba Badach był jedną z gwiazd koncertu “Czas ołowiu” podczas 60. KFPP w Opolu. Pokusił się o mały przytyk wobec władz telewizji. Publiczność zareagowała od razu!

Podczas koncertu “Czas ołowiu” w trakcie 60. KFPP w Opolu, Kuba Badach wykonał piosenkę “Jak na lotni” z repertuaru Andrzeja Zauchy. Zaraz po zakończeniu występu zwrócił się do publiczności zgromadzonej w Amfiteatrze.

Po słowach muzyka ludzie zaczęli wstawać z miejsc aprobując ważną wiadomość, którą zechciał im przekazać. W kilku słowach nawiązał do bojkotu festiwalu w Opolu, który odbywa się od czasu rządów PiS.

Kuba Badach o bojkocie TVP. Widzowie wstawali z miejsc!

“To wy od 60 lat tworzycie ten festiwal, to jest wasz festiwal! My tutaj przyjeżdżamy tylko dla was. I niezależnie od tego, w jakich czasach przyszło nam żyć, daję wam gwarancję, że dla każdego artysty, który staje dla tej scenie przed wami, to spełnienie marzeń, jedno z najpiękniejszych przeżyć i ogromny zaszczyt” – stwierdził ze sceny.

Po chwili dodał także: “Dziękuję wam z całego serca w imieniu swoim i wszystkich wspaniałych koleżanek i kolegów, wszystkich muzyków, którzy są za nami i wszystkich ludzi, którzy przyjeżdżają na ten festiwal od wielu lat. Bądźcie zdrowi!” – stwierdził Kuba Badach ciesząc się owacjami publiczności.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *