5 rzeczy, których mądre kobiety nie robią po 45. roku życia

Z wiekiem kobiecie jest znacznie trudniej dbać o siebie i wyglądać idealnie. Dlatego mądre kobiety po 45. roku życia nie popełniają kilku ważnych błędów.

Oto, czego należy unikać po 45. roku życia:

Oszczędzania na sobie

Wiele kobiet w tym wieku zaczyna wydawać więcej na rodzinę i dzieci, a mniej na siebie. Rodzina jest najważniejszą rzeczą w życiu, ale jeśli oszczędzasz na sobie, wkrótce stracisz blask i szczęście w oczach, a w twoim domu będzie mniej szczęścia.

Wybierają rzeczy, które dodają im lat

Po czterdziestce wiele kobiet całkowicie zmienia swoją garderobę i zaczyna nosić stroje “starszej pani”. To za wcześnie! Nie masz 70 lat, aby rezygnować z atrakcyjnych strojów.

Nie noś szpilek

Nie powinnaś odmawiać sobie obcasów. Przynajmniej na wakacjach lub na spacerze z przyjaciółmi noś obcasy.

Nie ucz się technik makijażu związanych z wiekiem

Z wiekiem musisz zmienić makijaż, ponieważ skóra kobiety się zmienia, a podkład, który pasował ci 5 lat temu, teraz zepsuje twoją skórę.

Zapominanie o zdrowiu

Więcej spaceruj – jeśli nie masz możliwości chodzenia na siłownię, zastąp wszystkie ćwiczenia spacerami. 10 000 kroków dziennie pomoże ci zachować szczupłą sylwetkę i dobrą kondycję przez cały czas.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *