Zrobiłem test DNA ojcostwa, nie mówiąc o tym mojej żonie. Teraz opowiadam, co z tego wynikło

Mam pewnego przyjaciela, nazwijmy go Jan. Jan był żonaty i miał dwóch synów, a jego żona była uroczą i dbała o porządek w domu, ale było jedno “ale”. Był absolutnie pewien, że żadne z dzieci nie było jego. Przez wiele lat małżeństwa stale wykorzystywał ten argument w kłótniach z żoną, bez względu na temat kłótni.

  • Jak te dzieci mogą być moje? Przecież cały czas chodziłaś na boku! Patrz, Piotrek ma krzesła do ziemniaków, a w naszej rodzinie nigdy takich nie mieliśmy. Co na to powiesz?

Opowiadam to z taką dokładnością, ponieważ często sam niewinnie znalazłem się w centrum takich sporów, co oczywiście nie było zbyt przyjemne. Kiedyś siedzieliśmy, rozmawialiśmy, a on znowu narzekał na życie i dzieci.

“A może idź zrób test DNA ojcostwa? To naprawdę nie drogo, w naszych czasach mamy dostęp do takiej technologii” – zaproponowałem mu.

Rozważył moją radę, znalazł firmę w internecie, która oferowała takie usługi w naszym mieście, wziął kilka włosków z grzebienia dzieci i bezproblemowo wykonał test. Spotkaliśmy się kilka dni później, był milczący i smutny.

“No i jak? W końcu miałeś rację i teraz żałujesz?” – zapytałem go.

Okazało się, że test został wykonany, wyniki były w starannie zaklejonym kopercie, ale nie wydrukował ich przed konfrontacją z żoną, żeby mieć argumenty w decydującym momencie. Jednak nie musiał długo czekać na konfrontację, otwierając kopertę z żoną. Test wykazał, że dzieci są jego dziećmi w 99,9%.

Oto tak, zbyt wielka pewność siebie. Ale teraz, przynajmniej, ma znacznie mniej kłótni z żoną. W końcu nie można przeciwstawiać się prawdzie.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *