Mężczyzna ukrywał, że jest bogaty, dopóki nie wypisał mnie ze szpitala z synem po porodzie

Milana i Dawid poznali się w szpitalu: mężczyzna trafił do szpitala z bólami brzucha, a dziewczyna była jego lekarzem. Na początku Dawid żartował z Milaną, ponieważ była bardzo młoda i niedawno skończyła studia.

Ale podczas pobytu na oddziale, mężczyzna bardzo zainteresował się opiekuńczą i piękną dziewczyną i zaczął się do niej zaloty. Wysyłał kwiaty kurierem, a w dzień wypisu zaprosił ją do teatru. Milana się zgodziła.

Związek szybko przerodził się w małżeństwo, a młoda para wprowadziła się do mieszkania Milan, ponieważ mieszkanie Dawida było na drugim końcu miasta i dojazd do pracy był długi. Po roku Milana zachorowała. Dawid bardzo się ucieszył, że wkrótce zostanie ojcem i przygotowywał jakąś niespodziankę dla żony. Jak ona go nie pytała, on nie mówił, na czym polega ta niespodzianka.

Milana urodziła zdrowego chłopca. W dzień wypisu Dawid spotkał ją na ogromnym limuzynie z rodzicami dziewczyny, bukietem kwiatów i balonami. Kobieta była zaskoczona i nawet początkowo chciała nieco pokłócić się z mężem, że nie warto było wydawać tyle pieniędzy. Jednak kolejny prezent sprawił jej jeszcze większą radość: piękna bransoletka w postaci małej dziecięcej nóżki z cennym kamieniem.

Limuzyna odjechała, ale na wyjeździe z terenu szpitala nagle skręciła w inną stronę, a Milana nie wiedziała, dokąd zmierzają.

  • Kochanie, dokąd jedziemy? Nasze mieszkanie jest z przeciwnej strony!
  • Wkrótce się dowiesz, mam nadzieję, że Ci się spodoba!

Limuzyna zatrzymała się w jednej z elitarnych dzielnic miasta. Para weszła windą na jeden z wysokich pięter. Dawid kupił przestronne czteropokojowe mieszkanie i wyposażył je w najdroższą i najwyższej jakości technologię i meble. A pokój dziecięcy zrobił tak, że wydawało się, że kupił cały sklep dziecięcy.

Dawid przyznał, że jest założycielem ogromnej firmy prawniczej, a poprzednia żona była z nim tylko ze względu na pieniądze, więc zdecydował się znaleźć kogoś, kto zaakceptuje go ze wszystkimi jego wadami, a przy tym nie będzie bogatą kobietą. Chciał się przyznać wcześniej, ale obawiał się, że Milanę to odrzuci.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *