On ma 60 lat, ona 20. Jak potoczyło się życie małżeńskie pary z dużą różnicą wieku.

W XXI wieku duża różnica wieku między partnerami jest zjawiskiem normalnym, jednak w tej historii różnica wieku jest ogromna — aż 40 lat. Janusz ma 60 lat, jego żona ma 20 lat, wydaje się, że Janusz teoretycznie mógłby być dziadkiem Marty, ale między nimi jest miłość.

Kiedy Marta miała 18 lat, poznała Janusza. Dziewczyna zawsze lubiła starszych mężczyzn, więc jako pierwsza zaczęła okazywać sympatię. Oczywiście rodzice byli przeciwni takim relacjom, ponieważ różnica wieku jest między nimi duża.

Kochankowie nie uniknęli również zachowaniu środowiska, wszyscy oskarżali Janusza o jego działania, a Marta często cierpiała z powodu kpin i plotek.

Jednak Marta nie zwracała uwagi na zakazy rodziców, słuchała tylko swojego serca. Następnie Janusz oświadczył się jej.

Minęły 2 lata, małżonkowie są razem szczęśliwi, wychowują młodą córkę. Marta pogodziła się z rodzicami, zaraz po urodzeniu dziecka.

Marta i Janusz udowodnili swoim przykładem, że nie trzeba słuchać opinii innych ludzi, ale robić to, co uważa się za słuszne!

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *