Blanka niespodziewanie odwołuje koncert na Dniach Ożarowa Mazowieckiego. Powodem… “galopująca kariera”

Zaplanowany na 17 czerwca występ Blanki podczas Dni Ożarowa Mazowieckiego został niespodziewanie odwołany przez menedżment tegorocznej reprezentantki Polski na Eurowizji. W opublikowanym oświadczeniu czytamy, że powodem jest “galopująca kariera Blanki i niezwykle intensywny czas po Eurowizji”.

Przypomnijmy, że Blanka z piosenką “Solo” wystąpiła podczas Eurowizji 2023. Polska wokalistka głosami samych telewidzów awansowała do finału z trzeciego miejsca.

W finale w Liverpoolu ostatecznie zajęła 19. miejsce, otrzymując łącznie 93 punkty. Zaledwie 12 z nich było od jurorów. Po tym etapie głosowania Polka była druga od końca. Dużo lepiej utwór “Solo” ocenili widzowie, co przełożyło się na 81 punktów.

Polka zajęła wysokie, ósme miejsce w głosowaniu widzów, pokonując m.in. faworytów bukmacherów: Francję i Hiszpanię.

Blanka odwołuje występ na Dniach Ożarowa Mazowieckiego. “Galopująca kariera”

Po powrocie z Eurowizji wokalistka ruszyła na krótki wypoczynek. W mediach społecznościowych możemy zobaczyć zdjęcia z francuskiej Riwiery.

Blanka miała być jedną z gwiazd Dni Ożarowa Mazowieckiego, jednak okazuje się, że zaplanowany na 17 czerwca występ został odwołany.

“Ze względu na galopującą karierę Blanki i niezwykle intensywny czas po Eurowizji – Artystka nie była w stanie przygotować koncertu o odpowiedniej jakości, długości oraz wartości artystycznej. Przepraszamy za sytuację związaną z odwołaniem koncertu, ale wierzymy, że wrócimy do Państwa z należycie przygotowanym materiałem oraz show koncertowym. Liczymy na zrozumienie” – takie oświadczenie menedżmentu wokalistki opublikował Dom Kultury Uśmiech w Ożarowie Mazowieckim, dodając, że pozostawia je bez komentarza.

“Argumenty i stanowisko naszego Partnera są zupełnie niezrozumiałe, ponieważ Organizator zadbał o podpisanie umowy z Artystką odpowiednio wcześniej, dlatego też Organizator w imieniu mieszkańców będzie oczekiwał stosownego zadośćuczynienia ze strony Managementu i Artystki” – czytamy we wpisie.

Za Blankę na Dniach Ożarowa wystąpi Tribbs, czyli Mikołaj Trybulec. Co ciekawe, producent jest jednym z współautorów eurowizyjnej piosenki “Solo” Blanki. Podczas imprezy pojawią się także Felivers, Smolasty i Wilki.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *