Dawno niewidziany Wojciech Mann na premierze książki o Korze. Podpierał się balkonikiem

W poniedziałek odbyła się premiera książki “Się żyje” Katarzyny Kubisiowskiej. To kolejne już spojrzenie na legendarną artystkę, jaką była Kora. Na premierze nie zabrakło znanych osobistości, m.in. Wojciecha Manna.

W tym roku minie 5 lat od śmierci Kory. Legendarna, uwielbiana przez Polaków wokalistka zmarła 28 lipca 2018 roku.

Teraz w księgarniach pojawiła się nowa książka opisująca życie gwiazdy Maanamu. “Się żyje” autorstwa Katarzyny Kubisiowskiej miała swoją oficjalną premierę. Nowa pozycja jest intymnym portretem wielkiej gwiazdy na podstawie relacji najbliższych Korze osób.

Wojciech Mann na premierze “Się żyje”. Podpierał się balkonikiem

Wśród gości zaproszonych na premierę nie mogło zabraknąć Wojciecha Manna. Rzadko pokazujący się publicznie 75-letni dziennikarz na miejscu pojawił się nieco odmieniony. Słynnego prezentera, który 50 lat przepracował w PR3, od kilku lat możemy usłyszeć na falach Radia Nowy Świat, którego jest współzałożycielem.

Na premierze pojawił się wspomagając się balkonikiem. Wśród innych gości znaleźli się m.in. Kamil Sipowicz, mąż artystki, Anna Kubczak –  siostra Kory, a także aktorka Magdalena Cielecka.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *