Dowiedziałam się, że mój mąż zdradzał mnie, ale zamiast skandalu przygotowałam mu niezapomnianą “niespodziankę”

W rzeczywistości od dawna czułam, że mój mąż mnie zdradzał, były pewne oznaki. Zawsze siedział przy telefonie i pisał wiadomości komuś, przy tym zawsze uśmiechał się do ekranu i wyglądał bardzo szczęśliwie. Oczywiście, takie zachowanie wydało mi się bardzo dziwne. Kiedy pytałam męża, z kim pisze, zawsze natychmiast odpowiadał, że koresponduje z mamą.

Potem zaczął wracać do domu coraz później, ale współpracownicy twierdzili, że wraca z pracy tak jak zawsze i rzadko zostaje dłużej. Kiedy postanowiłam zapytać mojego męża, co się dzieje, śmiejąc się, powiedział, że naprawdę był w biurze, że ma dużo pracy i musi praktycznie pracować w nadgodzinach.

Mój cierpliwość dobiegła końca, kiedy mąż poszedł do sklepu po mleko o dziesiątej wieczorem i wrócił do domu dopiero o drugiej po południu. Wtedy przyszła mi do głowy myśl o zatrudnieniu prywatnego detektywa. Jednak zachowywałam milczenie na temat swoich podejrzeń i czekałam na dzień urodzin męża.

Wielu ludzi zadaje pytanie: “Dlaczego czekała tak długo, skoro wiedziała, że jej mąż ją zdradza?” Odpowiedź jest jedna: potrzebowałam jasnych dowodów na zdradę. Kiedy postanowiłam dowiedzieć się od męża, jak chciałby spędzić swoje święto, zmęczony powiedział, że nie planuje zapraszać gości i chętnie spędzi ten dzień ze swoimi kolegami.

Wtedy postanowiłam spędzić ten dzień poza domem, powiedziałam mężowi, że pilnie muszę wyjechać służbowo, więc mnie nie będzie w dniu jego urodzin. Dodatkowo powiedziałam, że prawdopodobnie będę nieobecna przez kilka dni i przeprosiłam męża.

Tak naprawdę wynajęłam osobne mieszkanie, aby zrealizować mój plan na urodziny męża. Zaprosiłam na jego przyjęcie urodzinowe jego rodziców, siostrę, kilku przyjaciół i powiedziałam im, że chcę zorganizować niespodziankę dla mojego męża. Pomysł ten brzmiał bardzo dziwnie, ale nikt nie wiedział, co naprawdę kryje się za tą niespodzianką.

Spotkałam wszystkich gości przed budynkiem około dziewiątej rano, aby zdążyć zaskoczyć mojego męża przed pracą. Razem weszliśmy windą na odpowiednie piętro, cicho otworzyłam drzwi za pomocą mojego klucza, a wszyscy goście cicho weszli do mieszkania.

Goście byli w szoku, ale najbardziej zdziwiony był sam mąż, który siedział przy stole obok młodej i wyjątkowo “nadgodzinowej pracy”.

Teściowa, nie zastanawiając się długo, wrzuciła tort w twarz swojego syna, jego siostra i ojciec zaczęli krzyczeć na mojego męża. Ja natomiast również udawałam, że jestem bardzo zaskoczona tym, co zobaczyłam.

Mąż zaczął płakać i krzyczeć, że zrobił źle. Jego nowa miłość próbowała się szybko wydostać z mieszkania, żeby nie brać udziału w tym zamieszaniu. W tym dniu spakowałam swoje rzeczy, przeniosłam się do wynajętego mieszkania i złożyłam pozew o rozwód. Teraz żyję szczęśliwie i harmonijnie, bez kłamstw.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *