Kobieta staje się utracona na zawsze, gdy przestaje prosić

Nigdy nie próbuj odzyskać kobiety, którą zraniłeś. Nie czeka na ciebie nic dobrego! To nie oznacza, że ​​ona nie wróci… Po prostu kobieta, którą zostawiłeś, prawdopodobnie już nie istnieje… Zamiast niej pojawi się ta, która cię zniszczy!

Usiądzie spokojnie, upokorzy się i przestanie być twoją…

Kobieta zostaje utracona na zawsze, gdy przestaje prosić.

Nigdy nie próbuj odzyskać kobiety, którą zraniłeś.

Nigdy nie próbuj odzyskać kobiety, którą zraniłeś.

Szczęście rzeczywiście tkwi w detalach. Żadne zdobycze świata ani drogi dom nie zastąpią tego, co możesz powiedzieć swojej ukochanej osobie “dzień dobry”.

Jeśli coś cię nie satysfakcjonuje w swojej partnerce, nie spieszy się oskarżać jej. Ponieważ kobieta zawsze dostosowuje się do dostępnych jej okoliczności. To, co widzisz w niej, w dużej mierze jest wynikiem twoich własnych działań.

Ta sama kobieta zachowuje się zupełnie inaczej w “różnych rękach”…

Często mężczyźni nie dostrzegają w kobietach tego, co najważniejsze. Widzą je jako piękne i seksowne. Zachwycają się nimi i uważają za niebezpieczne. To prawda, ale jeśli spojrzysz głębiej, zobaczysz małe dziewczynki.

Zewnętrzne piękno to tylko fasada. Wewnątrz jest miękko i delikatnie. To tam jest dziecko. Z wiekiem nie zmieniają się wewnętrznie. W ciągu życia mogą stawać się bardziej twarde w zachowaniu, ale to tylko mechanizm obronny.

Rozumiejąc to, zrozumiesz, jak ją zdobyć. Musisz zdobyć ją jak dziecko. Sekret jest prosty.

Kobieta staje się utracona na zawsze, gdy przestaje prosić. O miłość, zrozumienie i czyny. Teraz siedzi cicho, ulega i przestaje być twoją.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *