Viki Gabor, jakiej jeszcze nie znacie. Posłuchaj “Stop Playing Games”

Po wydanym pod koniec ubiegłego roku albumie “ID”, Viki Gabor nie zwalnia tempa. Teraz artystka wraca z autorską propozycją, w której mocno wybrzmiewają jej upodobania, przekonania oraz korzenie.

“Wszyscy mówili o mnie, a teraz ja chciałabym opowiedzieć o sobie” – powiedziała Viki Gabor w jednym z odcinków serialu “Viki Gabor: Mój Świat”, w którym oprócz tej artystycznej, poznajemy jej prywatną stronę, która dla wielu może okazać się zaskakująca. Jednym z najbardziej naturalnych środków wyrazu i sposobów komunikacji jest dla niej muzyka, którą coraz częściej tworzy sama lub we współpracy z producentami. “Stop Playing Games” to efekt jej współpracy z Michałem Kushem. Viki odważnie eksploruje nowe muzyczne obszary, kształtując przy tym indywidualny, unikalny styl. Tym razem sięgnęła po afrobeat.

“Mój najnowszy singiel “Stop Playing Games” powstał na afrobeat który inspiruje mnie już od dłuższego czasu i mocno brzmi w moim muzycznym sercu. Jest bardzo popularny na całym świecie. Ja kocham jego brzmienie. Dlatego dziele się nim z Wami w moim najnowszym singlu, który stworzyłam” – mówi o utworze artystka.

Oprócz muzyki, Viki stworzyła także tekst, będący manifestem kobiecej siły oraz przekonania, że najważniejsze jest to, aby wierzyć we własne możliwości i słuchać swojego głosu, często zagłuszanego przez innych ludzi, a także wyznaczać sobie jasne cele i konsekwentnie je realizować.

“Inspiracja do tekstu to siła kobiet, w moim przekonaniu silna kobieta nie zawsze musi mieć wokół siebie masę ludzi, najważniejsze jest, żeby znała swoje cele, podążała za nimi i nie dała się uwikłać w gry dyktowane przez innych ludzi. W moim odczuciu współczesna silna niezależna kobieta nie boi się realizować swoich planów i spełniać swoich marzeń. Dziewczyny, kobiety całego świata, myślcie o sobie i pamiętajcie ‘Stop Playing Games’, bo szkoda czasu na gierki, każda z nas jest królową własnego życia i niech nie zapomina, aby kroczyć przez życie z dumnie podniesioną głową” – apeluje Viki.

Viki Gabor apeluje do kobiet w “Stop Playing Games”

Piosence towarzyszy zjawiskowy, oszczędny w środkach teledysk w reżyserii Olgi Czyżykiewicz, w którym połączone zostały dwa światy Viki: rodzinny – romski, w którym dorastała i który ją w dużej mierze ukształtował, a także dynamiczny, współczesny świat, z którego Viki nieustannie czerpie, świadomie wybierając dla siebie to, co najbliższe jej sercu, nie zapominając jednak o swoich korzeniach.

Viki Gabor Stop Playing Games

W scenach inspirowanych niezwykle bogatą kulturą Romów, oprócz tancerek ubranych w tradycyjne stroje pojawia się tajemnicza dziewczynka. Jest nią Marysia Werblińska, która wylicytowała swój udział w klipie na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Przed Viki intensywny czas letnich spotkań z fanami podczas ponad trzydziestu koncertów w całej Polsce.

Artystka pojawi się m.in. jako gość specjalny na koncercie P!NK w lipcu w Warszawie w ramach trasy Summer Carnival 2023.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *