Zaczęłam odpowiadać na chamów i chamki. Życie stało się lepsze – życie stało się radośniejsze

Krótko mówiąc, po prostu odpowiadajcie chamom tym samym. Jest też lepszy sposób – sprowokuj ich i przestań się z nimi komunikować. Bądź nieuprzejma wobec tych ludzi, którzy to zasługują.

A teraz konkretnie.

Byłam w małżeństwie trochę mniej niż rok. Wyszłam z durnego powodu – rozwiodłam się. Teraz rozumiem, że zrobiłam wszystko dobrze. Żyję już siedem lat sama. Niedawno brat podarował mi kociaka. Na początku nie chciałam mieć zwierząt domowych, ale teraz wracam do domu z pracy, a serce raduje się. Ale w pracy, gdy dowiedzieli się, że w moim domu pojawiło się puszyste zdziwienie, zaczęli żartować, że to już – założyłam kota zamiast męża. Po prostu nie reagowałam na głupców. Ale jedna kobieta zaczepiła mnie, pytając po co mi kot? Przecież tylko je i brudzi? I jeszcze nie pracuje.

Wpadłam w furię i wygarnęłam jej wszystko w twarz, co myślałam: że ma męża takiego samego … Nie pracuje, ale przy tym brudzi i je. Po co taki mężczyzna? Obraziła się – nie rozmawia.

Zaczęłam odpowiadać na chamów i chamki. Życie stało się lepsze – życie stało się radośniejsze.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *