Krzysztof Cugowski pokazał zdjęcie z dzieciństwa. Słodki brzdąc!

Co roku w Dzień Dziecka gwiazdy – te starsze, ale też młodsze – pokazują swoje fotografie z dziecięcych lat. Zrobił tak m.in. Krzysztof Cugowski, który zamieścił w sieci swoją archiwalną fotografię. Co za kochany smyk!

Legendarny wokalista skończył niedawno 73 lata. Krzysztof Cugowski mimo to nie wybiera się, przynajmniej na razie, na muzyczną emeryturę i cały czas pozostaje aktywny zawodowo.

Pomiędzy kolejnymi koncertami znalazł czas na przeglądnięcie rodzinnych pamiątek i wybranie zdjęcia, które z okazji Dnia Dziecka pokazał swoim fanom.

Krzysztof Cugowski na zdjęciu z dzieciństwa

Na fotografii widzimy Cugowskiego całkiem innego, niż znamy go z ostatnich lat – jako słodkiego brzdąca, który pozuje siedząc na motorze.

“Wszystkie mniejsze, większe i bardzo dorosłe dzieci, niech Was nigdy nie opuszcza pasja i radość życia!” – skierował słowa do fanów.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *