Lucyna długo martwiła się rozwodem z mężem, uważała, że ​​są idealną rodziną. Ale mój zięć nalegał, żeby się rozstali. Dzieci zostały z matką, a po chwili Lucyna jednak odnalazła swoją miłość. Od tamtego czasu jej były próbuje odzyskać moją córkę.

Kiedy Przemek zdecydował się odejść od Lucyny, mieli za sobą siedem lat małżeństwa i dwoje małych dzieci. Mój zięć uzasadniał chęć rozwodu tym, że Lucyna nie pociąga go jako kobieta. Nietrudno sobie wyobrazić, jak czuła się moja córka.

Dzieci automatycznie zostały z matką, to nie podlegało dyskusji. Lucyna zamieszkała ze mną, bo Przemek chciał podzielić ich wspólne mieszkanie. Zgodnie z decyzją sądu powinni je sprzedać i podzielić się pieniędzmi, albo jedno z nich mogłoby wykupić swoją część.

Tyle że my nie mieliśmy takich pieniędzy. Mój mąż i ja daliśmy połowę pieniędzy na zakup mieszkania dla Lucyny i Przemka. Mój zięć też mógł odkupić połowę mieszkania od Lucyny, ale powiedział, że woli je sprzedać, żeby mieć jakieś pieniądze.

Mojej córce żal było sprzedawać ich dom. Tyle wysiłku włożyli w remont, a jego wystrój Lucyna sama dopracowała w najdrobniejszych szczegółach.

Mimo to mieszkanie zostało sprzedane. Wtedy już Lucyna w ogóle nie chciała znać Przemka.

Przez miesiąc było z nią bardzo źle, ale później zauważyłam pewne zmiany. Wiedziałam, jak wygląda Lucyna, kiedy się zakocha. I w tym przypadku też się nie myliłam. Moja córka kogoś poznała. Dosłownie promieniała szczęściem.

Jej nowy wybranek, Rafał, dobrze się odnosił do dzieci. Własnych nie miał, był bezpłodny. Był bardzo troskliwy wobec Lucyny. Pewnego razu zaproponował jej, żeby wprowadziła się z dziećmi do jego domu. Od tamtej pory się zaczęło.

Nawet nie wiem, jak Przemek dowiedział się o Rafale: czy dzieci mu powiedziały, czy gdzieś ich razem zobaczył. Ale od tamtej pory Przemek zupełnie nie daje Lucynie spokoju. Doszło do tego, że czatuje na nią po pracy. Prosi ją o wybaczenie, tłumaczy, że pomysł z rozwodem to był przejaw kryzysu wieku średniego.

Na początku Lucyna w ogóle nie zwracała na niego uwagi, ale teraz coraz częściej mówi, że Przemek jednak jest ojcem ich dzieci. Ja uważam, że czegoś takiego nie można wybaczyć. Poza tym Lucyna ma już przy sobie mężczyznę, który ją kocha i uwielbia jej dzieci. Nie wiem, czy powinnam dawać mojej córce jakieś rady. Nie chcę, żeby żałowała swojego wyboru.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *