W 1997 roku Kenny urodziła siedmioro dzieci i natychmiast została porzucona przez swojego męża. Tak wygląda dzisiaj

Po narodzinach córki w rodzinie Kenny’ego i Bobby’ego McCaughey, para zastanawiała się nad drugim dzieckiem. Jednak Kenny nie mogła zajść w ciążę, dlatego ona i jej mąż zdecydowali się skorzystać z procedury in vitro. Kobiecie wszczepiono jednocześnie siedem zarodków i wszystkie one przetrwały!

Kenny urodziła siedmioro dzieci w 1997 roku i to był prawdziwy cud! Dzieci ważyły nie więcej niż 1,5 kg przy narodzinach, a dwójce z nich postawiono diagnozę porażenia mózgowego. Jednak po przeprowadzonych operacjach dzieci były w stanie stać i chodzić.

O tej rodzinie pisały wszystkie media, a zdobyli oni szczególną uwagę. Bobby McCaughey nie poradził sobie z obowiązkami ojca wielodzietnego i opuścił rodzinę. Kenny została sama z dziećmi i nie miała absolutnie nikogo, kto by jej pomógł.

Jednak jej rodzina była traktowana bardzo delikatnie przez opinię publiczną, a osobiście przez ówczesnego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Billa Clintona. Kenny otrzymała pomoc od różnych organizacji charytatywnych, fundacji prywatnych oraz samych zwykłych ludzi.

Dużej rodzinie został podarowany duży dom, a także zapewnione darmowe jedzenie. Ponadto, kilka uniwersytetów zaoferowało dzieciom darmowe wykształcenie po ukończeniu szkoły.

A teraz, po 21 latach, możemy zobaczyć, jak teraz wyglądają dzieci.

1. Natalie zaraz po urodzeniu (po lewej) i już na balu (po prawej). Dziewczyna marzy o zostaniu nauczycielką w klasach młodszych. Natalie jest uważana za jedną z najlepszych uczennic w swojej klasie.

2. To Brandon, który chce służyć w wojsku.

3. Kelsey, jej waga przy narodzinach wynosiła zaledwie 907 gramów. Uwielbia śpiewać i marzy o zostaniu piosenkarką. Kelsey chętnie śpiewa w szkolnym chórze.

4. Kenny – student Wydziału Inżynierii Lądowej w Des Moines Community College. Od dzieciństwa marzył o zostaniu budowniczym.

5. Alexis, która urodziła się z porażeniem mózgowym, marzy o zostaniu nauczycielką. Dziewczyna korzysta z specjalnego urządzenia do chodzenia, ale mimo to jest drugą kapitanem drużyny cheerleaderek w szkole średniej.

6. Nathan również urodził się z porażeniem mózgowym i chciałby poświęcić się nauce. Chłopak studiuje na Wydziale Informatyki na Uniwersytecie Hannibal-Lagrange.

7. Joel, najmłodszy z rodzeństwa, zamierza studiować informatykę na studiach wyższych i już zapisał się na Uniwersytet Hannibal-Lagrange. Po tym, jak wszyscy dzieci opuścili dom, Kenny czuje się samotna. Przyzwyczaiła się do tego, że w domu zawsze jest głośno i zawsze jest coś do zrobienia.

Jednak jest bardzo dumna ze swoich dzieci, które wkrótce staną się nauczycielami, muzykami i budowniczymi. Kenny już marzy o tym, jak będzie opiekować się swoimi licznymi wnukami.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *