Mój mąż postanowił wrócić po tym, jak zostawił mnie dla młodej kochanki. Jednak moja reakcja była dla niego zaskoczeniem.

Sześć miesięcy temu życie Anny zostało wywrócone do góry nogami. Przez długi czas nie mogła dochodzić do siebie i uwierzyć w rzeczywistość tego, co się z nią działo.

Jej mąż opuścił rodzinę, zostawiając ją i ich nastoletnią córkę na pastwę losu. W tamtej chwili Anna myślała, że jej życie dobiegło końca.

Punktem wyjścia w tej historii jest moment, kiedy mąż Anny zmienił pracę i poznał w nowym zespole młodą dziewczynę, do której zapałał uczuciem.

Nie powstrzymało go ani piętnaście lat szczęśliwego małżeństwa, ani obowiązki względem ich córki. Początkowo spotykali się w tajemnicy, a później podjął decyzję o opuszczeniu rodziny dla swojej młodej kochanki.

Na początku Anna płakała przez całe dni, stopniowo jednak odzyskiwała chęć do życia, a jej życie powoli wracało do normy. Kobieta znalazła wiele zalet w nowym życiu.

Po pogodzeniu się z rozwodem i powrocie do normalnego rytmu życia Anna stopniowo przyzwyczaiła się do samotnego życia. Niespodziewanie rozwinęła nowe zainteresowania: zaczęła uprawiać nordic walking, stała się entuzjastką zdrowego odżywiania i znalazła wolny czas, który mogła poświęcić sobie.

To wszystko sprawiło, że Anna zakwitła na naszych oczach, straciła na wadze i odzyskała swoje piękno.

Jednak w momencie, gdy wszystkie trudności były już za nią, a Anna zakochała się w swoim nowym stylu życia, jej były mąż chciał wrócić do rodziny.

Kiedy Anna zapytała: “A co z tą młodą kochanką?”, odpowiedział, że związek z tą kobietą był błędem i nikt nie jest odporny na tego rodzaju sytuacje. Zaczął przysięgać Annie dozgonną miłość i zapewniać ją, że taka sytuacja nigdy się nie powtórzy.

Wtedy zdała sobie sprawę, że prawo bumerangu działa doskonale i to samo stało się z jej byłym mężem. Dlaczego jego nowy związek rozpadł się? Dlaczego teraz, jak zbity pies, zaczął prosić o powrót do miejsca, w którym już dawno nie był mile widziany?

Dla wielu młodych dziewcząt, które preferują łatwe pieniądze i wygodne życie, mężczyźni na stanowiskach władzy i z dobrymi zarobkami zawsze wydają się obiecującą opcją, ponieważ mają nadzieję, że tacy mężczyźni otworzą im drzwi do szczęścia.

Mąż Anny był zmęczony codziennym życiem i problemami rodzinnymi, a jego kochanka wydawała mu się pogodną i wesołą dziewczyną, dlatego rozwinął uczucia do niej.

Jednak romans jest odległy od wspólnego życia, ponieważ młoda dziewczyna nie była gotowa na to, że będzie musiała opiekować się dorosłym kochankiem. Nie była gotowa tolerować jego lenistwa i codziennego leżenia przed telewizorem.

Młoda dziewczyna marzyła o aktywnym życiu, chciała odwiedzać restauracje, kluby nocne i kawiarnie. Plany dziewczyny nie obejmowały prania, sprzątania, prasowania ani gotowania. Po odejściu męża Anna zrozumiała, jak cudownie jest być wolną i niezależną, a dorosła córka stała się dla niej niezawodnym wsparciem.

Teraz bumerang powrócił do człowieka, który zranił swoich bliskich, i na to właśnie zasługuje!

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *