Żona ma 60 lat, a mąż zaledwie 21, ale ta para jest niesamowicie szczęśliwa!

“Miłość jest posłuszna w każdym wieku” – popularne zdanie, często wypowiadane przez młode dziewczyny, które angażują się w związki z dorosłymi mężczyznami. Tego rodzaju związki stają się coraz bardziej powszechne w dzisiejszym społeczeństwie i nie dziwią już nikogo. Jednak niektórym wciąż wydaje się zaskakujące, gdy kobieta jest znacznie starsza od swojego partnera.

Przykładem takiego związku są Pam Shastin i Jonathan Langevin. Różnica wieku między nimi jest naprawdę znacząca – kobieta ma już 61 lat, podczas gdy jej narzeczony ma zaledwie 21 lat. Ciekawe jest to, że Jonathan jest młodszy od córki swojej narzeczonej. Pomimo tego, para jest szczęśliwa i planuje ślub.

Para poznała się dzięki portalowi randkowemu. Pam była samotna, ponieważ jej córki są już dorosłe i prowadzą swoje własne życie, dlatego postanowiła zarejestrować się na takim portalu. Nie szukała poważnego związku, pragnęła jedynie porozmawiać z nowymi znajomymi.

Pam przyznaje, że od dłuższego czasu była sama i współczuła młodszym mężczyznom. Jednak nigdy nie spodziewała się, że znajomość z Jonathanem wyjdzie poza wymianę wiadomości. Szybko znaleźli wspólny język i zaczęli spędzać czas razem poza internetem.

Po trzech miesiącach związku Joe oświadczył się Pam. Kobieta była zaskoczona i za pierwszym razem odmówiła mu. Uważała, że jest to zbyt pochopne i obawiała się, że mogą tego żałować w przyszłości. Jednak Jonathanowi udało się przekonać Pam, że jest pewny swojej decyzji.

Przyjaciele i krewni Pam stanęli na drodze szczęśliwej parze, nie akceptując wyboru kobiety. W rezultacie wielu z nich zerwało kontakt z nią. Nawet córki długo nie mogły zaakceptować tej sytuacji, ale po lepszym poznaniu Joego, zrozumiały, że ich mama jest szczęśliwa i zaakceptowały go.

Zaskakująco, rodzina Joego bardzo życzliwie przyjęła Pam i nie zadawała zbyt wielu pytań. To przyjemnie zaskoczyło Pama, który również oczekiwał wsparcia od rodziny swojego narzeczonego.

Pam mówi, że dzięki Jonathanowi czuje się o wiele młodsza. Stara się o siebie dbać, aby dorównać młodszemu partnerowi.

“W łóżku jest niezrównany. A Jonathan świetnie dogaduje się z moją rodziną, nawet moja wnuczka zaprzyjaźniła się z nim” – mówi szczęśliwa panna młoda.

Co sądzicie o takich parach?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *