Kiedy kobieta przestaje kochać swojego męża, zaczyna robić te trzy rzeczy

Kobiety różnią się od mężczyzn nie tylko fizjologicznie, ale także psychicznie, dlatego mężczyźni często nie rozumieją kobiet. To normalne. Kobiety lubią uwagę silniejszej płci, nawet jeśli nie są zainteresowane danym mężczyzną.

Dość często zdarzają się sytuacje, w których kobiety wciąż utrzymują kontakt z mężczyzną, flirtują i chodzą na randki, mimo że nie czują do niego żadnych uczuć.

Powodów takiego zachowania jest całkiem sporo: dla kogoś może to być opcja zastępcza, dla kogoś po prostu nudne, dla kogoś szkoda odmówić, dla kogoś komunikowanie się z korzyścią, ktoś może bać się samotności, ktoś może po prostu chcieć zwiększyć ilość zalotników i tak dalej.

Ponadto, kobiety powyżej 35 roku życia tak naprawdę nie muszą dokonywać wyboru. Okazuje się więc, że wiele z nich spotyka się, chodzi na randki, a nawet żyje z niekochanymi mężczyznami, którzy często całkowicie je irytują. Ale takie panie są zdania, że lepiej być niekochaną niż samotna.

Tak, życie z takim mężczyzną nie należy do najprzyjemniejszych, ale kobiety dokonały własnego wyboru. Co jednak z mężczyznami, którzy mieszkają z kobietą, która ich nie kocha i nie docenia? Niestety, często zdają sobie z tego sprawę zbyt późno…

Aby temu zapobiec, ważne jest, aby natychmiast zwracać uwagę na małe rzeczy. W końcu zachowanie kobiety, która nie kocha, jest łatwe do wykrycia w jej komunikacji z mężem. Można łatwo prześledzić następujące 3 punkty:

Relacje rynkowe

Ten sygnał jest najczęstszy i najbardziej oczywisty. Jednak wielu ludzi nie zwraca na to uwagi i myśli, że jest to normalne. Jednak w związku, w którym panuje czułość, miłość i szacunek, nigdy nie powinno być zainteresowania wyłącznie zyskiem. W relacjach partnerskich nie chodzi o interes, a o uczucia.

Przejawia się to zwykle w żądaniach typu: “Kup mi nowe buty, bo codziennie prasuję ci koszule!” lub “Zrobiłem ci obiad, więc jesteś mi to winien…”.

Ostry ton i ciągłe niezadowolenie

Kiedy kobieta przestaje kochać mężczyznę, jest zdenerwowana i zła na każde jego zachowanie. Sam fakt jego obecności denerwuje ją, mówi z ostrym tonem, wyraża pretensje, zawsze jest z czegoś niezadowolona.

Bardzo często używa takich zwrotów, jak: “Nie przeszkadzaj!”, “Nie denerwuj mnie!”, “Daj mi spokój!”, “Odejdź!”, “Jestem zajęta/y!”, “Odczep się!” i podobne.

Obojętność

Drugą stroną medalu jest kompletna ignorancja.

Kobieta jest tak obojętna wobec mężczyzny, że nawet go nie “widzi”. Nie obchodzi jej, gdzie on jest, co robi, z kim rozmawia przez telefon i dlaczego nie wrócił do domu na noc. W ogóle nie wykazuje zainteresowania jego życiem. Nie dba o to, czy jest z nim, czy nie.

Co najwyżej zauważy nieobecność mężczyzny, gdy będzie czegoś od niego potrzebować, a on nie będzie w pobliżu.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *