Żona przyłapała męża z inną kobietą. Ale jego odpowiedź była po prostu nienaganna! W takiej sytuacji jest po prostu geniuszem!

Żona niespodziewanie wróciła do domu i zastała męża z młodą kobietą. Była zszokowana i wściekła, krzycząc na męża:

– Jesteś draniem! Jak śmiesz robić to matce swoich dzieci, która zawsze była szczera z tobą! Natychmiast składam pozew o rozwód!

Mężczyzna, pozostając spokojny, odpowiedział:

– Kochanie, jeśli dasz mi chwilę, wszystko ci wyjaśnię.

Kobieta zaskoczona takim zachowaniem odpowiedziała krótko:

Mężczyzna zaczął opowiadać:

– Po pracy zobaczyłem wyczerpaną, brudną dziewczynę. Wyglądała na bardzo bezradną. Powiedziała mi, że nie jadła od 4 dni, więc przyprowadziłem ją do naszego domu. Podgrzałem wczorajszy makaron, którego ty już nie chciałaś jeść. Była tak głodna, że ​​zjadła wszystko w kilka sekund!

Potem zasugerowałem, żeby wzięła prysznic. Wymieniłem jej brudne ubrania na twoje markowe dżinsy, które kupiłeś, ale nie założyłeś, bo uznałeś, że są za ciasne, oraz na bieliznę, którą dostałaś na urodziny, ale nigdy nie założyłaś.

Potem znalazłem tę bluzkę, którą twoja siostra dała ci na Gwiazdkę, ale uznałaś, że to śmieszne. Dałem jej też twoje buty, które kupiłeś w drogim butiku, ale nigdy nie założyłeś, bo twoja współpracownica ma dokładnie takie same.

Była bardzo wdzięczna za moją pomoc, a kiedy odprowadzałem ją do drzwi, zapytała mnie: “Czy jest tu coś jeszcze, czego twoja żona już nie używa?”

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *