Rozalia Mancewicz jest W CIĄŻY! “Dziecko numer trzy na pokładzie” (WIDEO)

Rozalia Mancewicz pochwaliła się na Instagramie, że niebawem przywita na świecie trzecią pociechę. Przy okazji pochwaliła się ciążowymi krągłościami w nagraniu z dziećmi. “Najlepszy prezent na tegoroczne urodziny”.

Rozalia Mancewicz zyskała ogólnopolską rozpoznawalność dzięki zwycięstwu w konkursie Miss Polonia w 2010 roku. Wtedy też wkroczyła pewnym krokiem do świata show biznesu, ale w ostatnich latach nieco się z niego ulotniła. Nic się jednak nie dzieje bez przyczyny, bo dziś mocno skupia się na życiu rodzinnym, w tym wychowywaniu dwójki dzieci.

Rozalia Mancewicz jest w trzeciej ciąży. Tak przekazała obserwującym radosne wieści

W marcu 2021 roku informowaliśmy, że Rozalia Mancewicz i jej mąż Marcin Jaworski przywitali na świecie drugą pociechę. Do ich syna Henryka dołączyła wtedy jego młodsza siostra, Natalia. W przeszłości sama wspominała, że marzy jej się czwórka pociech, bo sama ma trójkę rodzeństwa.

Wygląda na to, że konsekwentnie to marzenie realizuje, bo właśnie ogłosiła, że znów jest przy nadziei. Na jej instagramowym profilu pojawiło się nagranie, w którym Rozalia prezentuje ciążowe krągłości na schodach, a syn przytula się do jej brzucha. Całość opatrzyła krótkim, ale wymownym komentarzem.

Najlepszy prezent na tegoroczne urodziny. Baby nr 3 on board (z ang. Dziecko numer trzy na pokładzie – przyp.red.).

Pod postem pojawiło się multum gratulacji, w tym od znanych znajomych. Serduszka i kilka miłych słów pozostawiły po sobie m.in. Kamila Szczawińska, Marcelina Zawadzka czy Anna Dec.

Pudelek również gratuluje!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rozalia Mancewicz (@rozamance)

Rozalia Mancewicz jest W CIĄŻY! "Dziecko numer trzy na pokładzie" (WIDEO)
Rozalia Mancewicz (AKPA)
Rozalia Mancewicz jest W CIĄŻY! "Dziecko numer trzy na pokładzie" (WIDEO)
Rozalia Mancewicz (AKPA)
Rozalia Mancewicz jest W CIĄŻY! "Dziecko numer trzy na pokładzie" (WIDEO)
Rozalia Mancewicz (AKPA)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *