Zakochani pobrali się w 1966 roku i mimo upływu ponad 50 lat, wciąż noszą swoje suknie ślubne

Jeśli kiedyś małżeństwo było uważane za silny związek, a rozwód był rzadkim zjawiskiem, teraz wszystko się zmieniło. Ludzie często zmieniają partnerów, a rozwód stał się rzeczą całkowicie normalną. Jednak warto wierzyć, że prawdziwa miłość istnieje i można spędzić całe życie z jedną osobą.

Chcielibyśmy opowiedzieć o wspaniałej parze, która mimo przeciwności losu utrzymała swój związek. Oto Jim i Carroll z angielskiego hrabstwa Staffordshire. Para poznała się w 1962 roku i po 4 latach postanowili się pobrać. Od tamtej pory są nierozłączni. W październiku 2016 roku Jim i Carroll obchodzili 50. rocznicę ślubu.

Siostrzenica o imieniu Hailey postanowiła pomóc im w organizacji uroczystości. Pewnego dnia szukała starych zdjęć młodej pary i natknęła się na pudełko zawierające suknie ślubne Jima i Carroll. Hailey wpadła na świetny pomysł, aby para ubrała się na bankiet w taki sam sposób jak podczas ślubu.

Oczywiście para odmawiała, twierdząc, że ich garnitury były już dość stare i zakurzone. Jednak Hailey nie dawała za wygraną i namawiała ich, żeby przymierzyli różne rzeczy.

W końcu Hailey przekonała ich do pomysłu i para przymierzyła suknie ślubne. Hailey była zachwycona, widząc ich w takim samym stroju jak przed 50 laty. Wtedy postanowiła zaproponować im, aby tak poszli na uroczystość. Wszyscy krewni wspierali ją w tym pomyśle, a para nie miała gdzie pójść.

Ubrania zostały natychmiast wysłane do pralni chemicznej, a przygotowania do święta trwały. I tak oto nadszedł ten doniosły dzień. Goście już byli w restauracji, kiedy podjechał samochód, w którym siedzieli Jim i Carroll. Byli zachwyceni, że para wyglądała dokładnie tak samo jak w dniu ślubu.

Oczywiście ci ludzie bardzo się zmienili przez 50 lat, ale miłość i umiejętność przeciwstawienia się wszelkim przeciwnościom pozostały na zawsze.

Goście zapytali kobietę, jak udało im się utrzymać małżeństwo przez tyle lat. Carroll odpowiedziała po prostu: “Mamy coś wspólnego. To umiejętność wspólnego śmiania się.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *