Żona i syn Adama wyjechali na dwa tygodnie, a Adam cieszył się, że w końcu może trochę odpocząć. Ale kiedy następnego dnia wrócił do pustego domu, zdał sobie sprawę, że czegoś mu brakuje

Adam był nawet trochę zadowolony, że jego żona i syn pojechali odwiedzić jej matkę w innym mieście. Adam odprowadził ich i wrócił do mieszkania. Cieszył się, że będzie mógł trochę odpocząć – dziecko nie dawało mu spać. W jednopokojowym mieszkaniu nie ma wystarczająco dużo miejsca. Sofa jest za wąska dla dwóch osób. Ciasno i niezbyt wygodnie, szczerze mówiąc.

A Adam marzył tylko o oglądaniu telewizji w ciszy, leżąc wygodnie na kanapie. Może wypić drinka – ale nie chodzi o drinka. Po prostu jest zmęczony swoimi bliskimi, dzieckiem, żoną, ciasnymi warunkami… I chce trochę odpocząć, tak jak wtedy, gdy był dzieckiem, gdy był trochę starszy.

Wrócił do domu. I zobaczył puste łóżeczko. Zabawki. Bluzka żony leżała na kanapie – nie posprzątała, spieszyła się. Na stole w kuchni stał kubek. Było cicho i nikt nie przerywał. Tylko zegar tykał.

Adam zadzwonił więc do szefa, poprosił o tydzień urlopu i pojechał za żoną. Oczywiście strasznie ją zaskoczył. Ale dziecko nie było zaskoczone, sięgało po ręce i płakało! A mężczyzna z poczuciem winy powiedział, że jest mu smutno.

“Co za bzdury! – ktoś by powiedział. Trzeba się kontrolować!”

Nie zawsze trzeba się kontrolować. Jeśli jest okazja do bycia razem, powinieneś postarać się być razem. Jeśli chcesz się przytulić, musisz się przytulić. Tak długo, jak to możliwe, tak długo, jak ukochana osoba jest w pobliżu. Bo życie nie jest takie długie. I nie ma zbyt wielu ludzi, których nie chciałoby się puścić z objęć.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *