Mąż powiedział żonie, że jest już stara, a on jest na tyle bogaty, że może sobie pozwolić na młodszą. Jej odpowiedź skłoniła go do długiego przeproszenia.

Ta historia stała się wirusowa w internecie. Zdarzyło się to z rodziną, która spędziła trzy dekady w szczęśliwym małżeństwie. Może mąż po prostu chciał sobie zażartować z żony. Ale kobieta dała mu odpowiedź, która zmusza do zastanowienia się.

Podczas gdy para obchodziła 30. rocznicę wspólnego życia, mąż powiedział, że pamięta te czasy, kiedy mieszkali w małym mieszkaniu z jego 21-letnią żoną, spali na wgniecionym materacu, oglądali czarno-biały telewizor i zbierali pieniądze na pierwszy samochód.

Teraz ma ogromny dom, luksusowe łóżko z ortopedycznym materacem, wielki telewizor LED i kilka samochodów. Jedynym problemem jest to, że obok niego śpi 51-letnia kobieta. Ale on uważa się za godnego gorącej 21-letniej partnerki.

Żona długo nie zastanawiała się. Powiedziała mężowi, że może iść i szukać sobie młodej dziewczyny. Ale w tym przypadku będzie musiał znów stać się młodym, oglądać czarno-biały telewizor, żyć w małym mieszkaniu na wgniecionym materacu i zbierać pieniądze na pierwszy “Żygzak”.

Mądrość kobiety pomogła jej nie obrazić się na to dwuznaczne stwierdzenie. Ona również nie schodziła do krzyków i kłótni. Po prostu dała mężowi do zrozumienia, że nie da się przywrócić dawnych emocji i nie zacznie się życia od początku.

Aby przeżyć wszystko, co było w przeszłości, trzeba wrócić do przeszłości. W końcu bogata osoba nie doceni kawałka chleba kupionego za ostatnie pieniądze i posypanego solą. On już przyzwyczaił się do jedzenia mięsa i dodatków na kolację.

Tymczasem doświadczeni ludzie czekają na nowe emocje w przyszłości. I niech mężowi przyjdzie spać z babą w jednym łóżku. Ale razem będą się bawić z wnukami i cieszyć się ich sukcesami. Więc nie warto oglądać się za siebie. W tym również jest wiele pozytywnych momentów, które zawsze warto doceniać.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *